Rijkaard'la yollar ayrıldı

 • 20 Ekim 2010
 • 465 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Pazar gününden beri beklenen ve kafalarda sürekli yeni senaryoların oluşturulduğu Rijkaard sorunu, bugün itibari ile son bulmuş durumda. ;lkemizdeki iki hollandalı teknik direktörden biri olan Frank Rijkaar 1,5 sene önce geldiği Galatasay Spor Kulübü ile resmen olarak ilişkisini bitirdi. Bugün takımın resmi sitesinde yapılan açıklama şu şekilde:

  "20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz..."

  Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız tecrübe ve birikimini bizimle paylaşmaktan kaçınmayan sayın Frank Rijkaard'a Galatasaray'a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

  Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens'e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

  Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat'a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz."

  Rijkaard'ın yerine kimin geleceği konusunda veya pazar günkü Fenerbahçe derbisinde teknik direktör olarak kimin görev yapacağı henüz netlik kazanmazken alınan diğer bir habere göre de bugün itibari ile Fatih Terim'e resmi teklif gönderildi.
   


  Yazan: Doğuş Pertez
 2. Kİm gelirse gelsin hiç birşey değişmeyecek..
   
 3. Bence de, kim gelirse gelsin değişmeyecektir birşey.
   
 4. No problem daha iyisi getirir GS
   
 5. bence 1 ay sonra böyle konuşamayacaksınız :kop::kop:
   
 6. Hayırlısı olsun
   
 7. ben böle demiştim daha ilk maçtan değişeceğini düşünmemiştim :ehe:ehe
   
 8. Hemen sevinme Birşey yapmadılar daha :d: Diyorsan 2 Hafta mağlubiyetden sonra İyi Bir Oyunla Berabere kaldı diye onada birşey diyemem...:kop:
   
 9. hagi iyi teknik adamdır ilk geldiğinde çok şey yaptı ama kimse ona zaman tanımadı o zamandan kalsaydı şuan galatasaray belkide kafayı şampiyonlar ligine takmıştı o zamanki kadro mütevazıydı 15-20 milyon falandı şimdi ise 100 milyon avrolara dayanıyo rijkaard önlem almak maçtan önce kasetleri izlemek oyuncuya destek vermeyi bilmiyodu zaten barça o olmasada herşeyi yapacak güçteydi
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 22:41