• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

rihanna nın bi şarkısı vardı acilen adı lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
rihanna nın bi şarkısı vardı acilen adı lazım
mrb arkadaşlar rihanna nın zenci bi adamla yaptığı şarkı vardı hareketli bi şarkıydı aklım da kalan ipuçları 1 klipte rihanna çoğunlukla banyo tarzı ıslak bi alandaydı sanırım banyordu :) 2 çi ise zenci adam keltoştu ve hep sandalye yada koltuk da oturuyordu 3 ise şarkıyı rap misali hızlı söylüyolardı ve 4 ise şarkı da çoğunlukla ( HEY ) kelimesi geçiyordu şarkı 2010 dan önce çıkmadına eminin yardım edin tek şarkı ismini söyleseniz yetert

daolin

daolin

Üye
[h=1]Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko[/h]

ka_za

ka_za

Üye
We found Love olabilir mi?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Umbrella mı?

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
hiç biri deil bakın beyler rihanna nın ayağın da siyah deri bir tayt vardı ve zenci adam kapalı bi oda da oturuyordu adamın önün de tv gibi binevi aletler vardı rihanna yı izliyordu

EroL

EroL

Emekli Yönetici

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi

Malesef oda deil ben size rihanna dedim fakat olmaya bilir de nicola diye genç bi kadın varya oda olabilir nicolay la rihannayı karıştıra bilirim nicola nın böyle bi şarkısı varmı?

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
man down ?

ka_za

ka_za

Üye
Nicola dediğin Nicole Scherzinger mi? Oysa eğer wet şarkısı olabilir ama havuzdu heralde o küvet değil

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
Nicola dediğin Nicole Scherzinger mi? Oysa eğer wet şarkısı olabilir ama havuzdu heralde o küvet değil

Yav ben bile şarkıyı en fazla 2 kez göre bildim yasaklanmış olmasın?

ka_za

ka_za

Üye
Evet

Crixus07

Crixus07

Üye
Take Care olabilir mi?

ka_za

ka_za

Üye
N.A.W.Y ye sor eğer rihanna ninsa sarki ondan kaçmaz :)

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
nasıl ulaşcam ona?