Rıdvan'ın yaptığı dansöz gibi kıvırmaktır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Rıdvan'ın yaptığı dansöz gibi kıvırmaktır

Cumhurbaşkanı Gül'ün Şike Yasası'nı veto ederek Meclis'e geri göndermesinin ardından televizyonda açıklamalar yapan Rıdvan Dilmen'e canlı yayında ağır sözler söylendi.

Beyaz TV'de ekrana gelen Ve Gol programında Şike Yasası'nın veto edilmesinin ve iddianamenin açıklamasının ardından yaşanan gelişmeler masaya yatırıldı.

Programın yorumcularından Rasim Ozan Kütahyalı, Şike Yasası'nın veto edilmesiyle oluşan gündemi değerlendiren Rıdvan Dilmen'e ağır sözler sarf etti.

Rıdvan Dilmen, yasanın veto edilmesinin ardından "Aziz Yıldırım dışarı çıkacak diye ödleri kopanlar var" şeklinde konuşmuştu.

"RIDVAN'IN YAPTIĞI DANSÖZ GİBİ KIVIRMAKTIR"
Dilmen'i "eyyamcının kralı" ilan eden Kütahyalı ünlü yorumcunun "dansöz gibi kıvırdığını ve asıl fikrini söylemek yerine kimseyle arasının bozulmaması için direkt olarak konuşmadığını" ileri sürdü.

İşte Kütahyalı'nın canlı yayındaki o sözleri:

Eyyamcının kralı Rıdvan Dilmen'dir. Bu konuşma baştan sona dansöz gibi kıvırmaktır. Önce diyorsun ki Cumhurbaşkanının yasayı veto etmesinden yarım saat sonra iddianame açıklandı. E o zaman sen Cumhurbaşkanı ile Savcı Mehmet Berk'i bir komplo organizasyonunun içinde gösteriyorsun. Zaten aslında gerçek fikri de bu. Ama korkuyorsun, kıvırıyorsun. Ben Bedri Baykam'a da Faik Işık'a da saygı duyuyorum. Çünkü kıvırmıyorlar. Rıdvan ise kimseyle arasının bozulmaması yönünde konuşuyor, gerçek fikrini söylemiyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Konuşan adama bakarim önce ... Rasim Ozan denen bu herif , Aziz yıldırım düşmanıdır , Anti Fenerbahçelidir . Programda da Cumhurbaşkanının adamlarını aradığını , sike yasısıni imzalamaması ve veto etmesi için aradığını söyledi canlı yayında . Bu lafıyla karakterini ve Fenerbahçe düşmanı olduğunu net şekilde ortaya koymuştur ... Rıdvan dilmen son derece doğru konuşmuştur . Sonuna kadar da haklıdır . Görüldügü gibi anında yarası olanlar gocunuyor ...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Rıdvan dilmenin yaptığı tamda R.O kütahyalının dediği gibidir.Skandal bir açıklamaydı.

arslansem

arslansem

Üye
Rıdvan Dilmen fenerbahçeli olabilir fenerbahçeyi savunabilir fakat tv kanalına çıkıp böyle konuşamaz.Son 1 yılda kalitesini bozdu iyice.Oraya çıkınca objektif olmak zorundasın

greenmile

greenmile

Üye
Cumhurbaşkanı Gül bugune kadar kaç yasayı veto etti arkadaşlar?Sayısını merak ediyorum,bilgi sahibi olan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Rıdvan Dilmen fenerbahçeli olabilir fenerbahçeyi savunabilir fakat tv kanalına çıkıp böyle konuşamaz.Son 1 yılda kalitesini bozdu iyice.Oraya çıkınca objektif olmak zorundasın

Geçen Aliyede dedim son 1 1.5 yıldır çok bozdu çizgisini.Güzel yorumlar yapardı ama tarafsızlığı koruyamadı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yalan mı söyledi ?
Aziz Yıldırım çıkacak diye ödleri koptu insanların ... Cumhurbaşkanına bile baskı yaptılar ...
Başta bu rasim ozan denilen velet ... Proveke etmekte üzerine yoktur ... Aziz yıldırım düşmanıdır . Fenerbahçe düşmanıdır ...
Rıdvanın sözlerini çarpıtarak gündem yaratma peşindedir ...

Rıdvan sonuna kadar haklıdır ... Yarası olanlar bakın da hemen gocunmaya başladılar ..!

BU ADAMI SAVUNANLAR ALSIN BU VİDEOYU İZLESİNLER ..!

• Beğen
Tepkiler: greenmile
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Biz ne diyoruz sen ne diyorsun Ali askerlik dağlıca vs.Adama provoke yapıyor diyorsun ne paylaşıyorsun.Futbolla siyaset çete vs çok ayrı işler.O yüzden yineliyoruz rıdvan futbol yorumla.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
şu adamın yaptığı insanları provoke etmektir. Bu adamı sanırım hiç takip etmiyosun halit ... Verdiğim de en basit örnek daha . Bu adam boş konuşuyo yani her seferinde . Temas ettiğim nokta bu . . .

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir.Kaldı ki adam doğru konuşuyor rıdvanı tek eleştirende bu adam değil.Güntekin onay aynı konuşmaya yapsa ben eleştireceğim ama sen sadece fenerli diye rıdvan yanlış konuştu diyemiyorsun rıdvanın işi futbol bu konularda konuşmaması gerekirdi diyemiyorsun.

alien61

alien61

Üye
Pardon ama burda şike yasasını veto etmesini önermesi anti-fb ile açıklanamaz ki. Bende dilekçe yazdım cumhurbaşkanımıza ama fener'i düşünmeden yazdım. Bu adamın geçmişini bilmiyorum ama benim derdim fener değil şikeye ödül verilmesine karşı durmaktır!

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Uzaktan yakından alakası yok söylediklerinin düşündüklerimle . Ne alakası var , banane Fenerbahçeli olmasından yahu . Adam çok güzel yorumlar yapıyo ben ona bakarım . Niye mesela ben ziya şengülü hep eleştiririm , çok kızarım pasif kaldığı için ... Ben adamların söylediklerine , savunmalarına bakarim .. Demek kı rıdvan doğruları yapıyor ve bu yüzden en sevilen spor yorumcularının başında yer alıyor ...

alien61

alien61

Üye
Rıdvan bey başta çok başarılıydı dobra dobra konuşuyordu ama benim için ve diğer severleri için yorumculuğu bırakıyorum deyip ertesi gün ekranlarda olmasıdır.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Şu an fenerbahçeliler dışında kim seviyor acaba rıdvanı çok merak ediyorum.Önceden çok seviliyordu bende dahil:good:ama şimdi tırt:kotu:

• Beğen
Tepkiler: alien61
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adamın geldiği nokta belli . Kimsenin sevgisine ihtiyacı yok ki :) En azından 30 milyon fb taraftarı arkasındadır ... O yeter de artar bile .

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Ne güzel işte o konuşsun fbliler dinlesin

• Beğen
Tepkiler: alien61
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gerekirse oda olur . Sıkıntı yok :D

arslansem

arslansem

Üye
Adamın geldiği nokta belli . Kimsenin sevgisine ihtiyacı yok ki :) En azından 30 milyon fb taraftarı arkasındadır ... O yeter de artar bile .
Aha yine 30 oldu :ehe 25 değil miydi la ne zaman 5 arttı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...