Revengeful'u nasıl okuyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Revengeful'u nasıl okuyorsunuz?
rıvinçful

_symbiancı_

Üye
regeneful

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
revengeful :hmmm

doctorrr

doctorrr

Üye
rövanjful

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu konuyu bekliyordum..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ne oldu bu konuda bir sıkıntımı var herkes soruyor?:)

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
daikin

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
ismail

ismail

Üye
yazıldığı gibi

_symbiancı_

Üye
:bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay::bann: :ban: :eller: :dayak: :nono: :islik: :angry: :maxicep: :rica: :tşk: :no: :çay:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Mert

• Beğen
Tepkiler: TheMadness
TheMadness

TheMadness

Üye
Revengeful yazılır RevengeFULL okunur :D

pelın_

yazamıyorum bile düsün artık nasıl okuyosam

Black-killing

Black-killing

Üye
Kahretsin Yakalandık :(

jackalmami

jackalmami

Üye
revinc(iu)ful diye okuyorum :hmmm
Hızlı okuduğum için parantez içindeki yeri bir dahaki u ya hazırlık yaparcasına i-u karışımı okuyorum nedense :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt