Revengeful yoksa bende yokum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Revengeful yoksa bende yokum
Biliyorsunuzki mert kendine ban attı :) zaten sitede kimseyi bulamıyorduk eskisi gibi herkes online değil bazen dolaşırken canım sıkılıyor ve zaten birileri ile aram bozuk özelede gelmiyorlar nereye baksam merti' mi arar oldu gözlerim eski sohpetlerimizi inceledim. özledim şimdiden onu sonra necmi ile konuştum oda tutturmuş ban atıcam diye oda gidersen bende durmam dedim ve bende atıyorum müttefiklerimle beraberim anca beraber kanca beraber :D hadi herkes ALLAHa emanet olun ölüm var kalım var :)

• Beğen
Tepkiler: buketcik ve Tuba.Erva

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
benle msjlasıyo şuan,o da senı özlemıs:ehe

----------Eklendi @ 21:27:04 ---------- Yazıldı @ 21:23:16 ----------

3 ayda burdan yak:d:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu gidenler zannetmesinler ki kendilerine tolerans geçeriz yine.

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi
minoo

minoo

Üye
Yeni nicki ne olacak acaba :bye3:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful ve Tuba.Erva
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bizde cok uuzlmusutk amaa :ağlarım:

Sidretül Münteha

Üye
Alemsınız yaaa Mert sadece sıkıldıgı ıcın uzaklastı ortada bısey olsa anlarım :s

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Zaza ve Revo dönmesse , Süresiz Ban atacam , diğer abilerimde ban atacak belki :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
mert yazılanları okusa havaya gırerdı artıst kardesım:ehe

Mert

Mert

Üye
Banlamaktansa girmemek daha mantıklı bence:bilmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
|-)

maxirabit

maxirabit

Üye
Herkezin kendi özel hayatı bana bir laf düşmez,isteyen istediğini yapar.
kendi seçiminiz...

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
Bence bu iki üye için başka bir durum var. Hadi birisi banladı kendini dersleri var falan filan olabilir ama zazanın banlaması konu açarak olmuş. Yani zaza aslında bir şeye tepki olarak banlamış kendini. Bu olay biraz göründüğünden farklı. Bence arkadaşlar siz arkadaşlarınıza haksızlık ediyorsunuz. Güle güle demek yerine onlarla konuşmayı bir deneseniz ne kaybedersiniz? Düşününki bir şeye sinirlendiniz ve evden ayrılma kararı aldınız anneniz size uğurlar olsun dese kırılmaz mısınız? Sonucunda sanalda olsa burada formdaşsınız yani arkadaşsınız. Kaybetmek kolay kazanmaya çalışalım. Tamam burası maxicep birisi gider birisi gelir. 5 yıllık yöneticiler gitti yerine başkaları geldi. Ama dikkat edin gidenlerin arasında bir gün sizde olursanız bu muamele çok ağrınıza gidebilir demedi demeyin.

• Beğen
Tepkiler: Nef'i
buketcik

buketcik

Üye
:ağlarım:belliki sıkıntıları var arkadaşlarımızın.ban atmak yerine konu açıp tartışsaydık belki yumurta kabuğuna çeşitli çözümler ürettiğimiz gibi onlarada bulurduk...:d:
ikiside kendilerini banlamışlar.Mert sınavlar yüzünden ders çalışacağını biliyordum.İsa neden kaçtı bilmiyorum.saygı duymaklazım her ikisinede.:evet:

join_23

join_23

Üye
:allalla:

genel aciklama

Kapalı Hesap
Söze nerden başlıyacağımı pek bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim başarısız olduğum konular vardı sitede yakın olduklarım üyeler beni iyi tanır ben birine kardeşim, abim yada ablam dedim mi özlerinden asla ayırmam bilenler iyi biliyor zaten burada açıklamama gerek yok rahatsız olduğum konular vardı rahatsız olduğum kişiler vardı zaten bunu bir konu açarak belirtmiştim ama silindi benim derdim bayanlara olan farklı yaklaşım tamam sonuçta kimsenin özel hayatına müdahale etmeye hakkım yok anlıyorum ama sonuçta o üyeler benim kardeşim dediğim üyeler sakın bana sanaldır masalını anlatmayın "peygamberimizin (sav) şu sözü vardır asla karınıza annem gibidir demeyin" niye çünkü bu söz öyle etkilidir ki sanki karınız anneniz gibi olur insan annesiyle evli olabilirmi? Bende kardeşim diyorum ben şimdi sanal deyip sadece bunu sözde bıraksam olurmu? Olmaz sonuçta sanalda olsa karşınızdaki bir insan bu size onun duygularıyla oynama hakkını vermez. Aslında aylarca çabaladım kızlara laf gelmesin diye biri biraz samimi olunca bazıları art niyetli davranıyor geçmişte kimler kimler bu tür iftiralara mağruz kaldı kimlerin arkasından defalarca konuşuldu iyi bilirsiniz sonunda üzülen kim oldu o bayanlar oldu bazılarının yanlışları onların hayatını mahfetmeye yetti bana sanal masalını burada nasıl açıklayacaksınız sanalda olsa aldırış edemezsin kim isterki arkasından konuşulmayı... Halada devam edenler var özele gelmek bilmeyen bu insanlar canımı sıkıyor. Kendime hakim olamayan biriyim ben illa burada onlarla şiddetli bir kavga edecektim yine ban alıcaktım milletin kafasında farklı düşünceler olmasın diye ban attım ama mert kardeşimle birlikte açılsın dedim ve fazladan attım düşüninki ben bile arkamdan konuşulanlardan rahatsızken bir bayan nasıl bu durumda rahat olsun? Burada kardeşi ve karısı ile birlikte üye olan üyeler var bide bu yönden düşünün

ben gerekeni elimden geldiğince yapmaya çalıştım ama olmuyor sadece benim uğraşmamla olmuyor o kişilerin art niyetli olduğunu bile bile samimiyeti devam ettiriyorlar. Sonuçta bişey diyemem özel hayat ama şunuda unutmayın. Arkamdan konuşuluyor diye içerleyecek ve iftiralar atıldı diye üzülecek olan ben değilim...

İSTER SANAL OLSUN İSTER BAŞKA BİŞEY BURADAKİLER BENİM BACIM KARDEŞİMDİR ÖZ OLMASI GEREKMEZ SÖZDE DE KALMAZ...

Hasan abi bugüne kadar sana karşı bir saygısızlık yapmadım abim olarak gördüm kim ne düşünürse düşünsün abim dedim eğer gözünde tırnak ucu kadar değerim varsa bu mesajı simezsin. İstersen bu mesajın cezasını banım açılınca tekrar çakarsın ama lütfen bari bunu silme en azından bir süreliğine kalsın gözünde birazcık değerim varsa bir süreliğine kalsın çünkü milet bilip bimeden konuşuyor neden ban attım bilsinler çünkü konuşulanlar rahatsız edici...

arslansem

arslansem

Üye
Küçük yaştan beri;internet ortamına,özellikle forum sitelerine ve özellikle maxicep'e üye oldum olalı,insanların sanal hayatı neden bu kadar ciddiye alıp bağlandığını anlamadım anlamıyorum anlamayacağım da sanırım :hmmm
Mert bu dediğimi önceden de defalarca söylemiştim iyi bilirsin abicim.Dostluk kurun arkadaşlık yapın mümkünse görüşün telefonlaşın msn face falan ne bileyim ne yaparsanız yapın size kalmış ilişkinizi ilerletin istediğiniz ölçüde bir şekilde.Ama bu kadar ciddiye almayın yoksa böyle kendinize edersiniz,kendinizi üzersiniz,yazık edersiniz...

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha ve maxirabit

genel aciklama

Kapalı Hesap
Ben mert değilim isa :) hem ne olursa olsun sanalda olsa karşındaki bir insan benim burada bu durumu anlatmam bile yanlış en iyi anlayan sizlersiniz o zaman ben yüzyüze görüşmediklerimi sanal diye geçsem ne anlamı kalır arkadaşlığn ben peygamber efendimizide (sav) görmedim yüzyüze görüşmedim illa birine o gereken değeri vermek için yüzyüze görüşmekmi lazım

----------Eklendi @ 21:25:38 ---------- Yazıldı @ 21:20:39 ----------

Her neyse ben sadece neden banladğımı bilin istedim birazdan zaten banı atarlar ama en azından o mesaj kalsın mertin dediği gibi zaten bir hafta sonra kimse bizi hatırlamaz

genel aciklama

Kapalı Hesap
Sahte üyeliği sadece açıklama için aldım girmem zaten banım açılana kadar

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt