|| Resmi Youtube Uygulaması Symbian S60 v3.OS v9.2(signed) -yeni önizleme eklendi-

Sponsorlu Bağlantılar

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
|| Resmi Youtube Uygulaması Symbian S60 v3.OS v9.2(signed) -yeni önizleme eklendi-

Resmi youtube uygulaması Symbian S60 v3.OS v9.2 platfordaki telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

# Nokia 6120c de denenmiştir
# Nokia N73 te çalışmadığı söyleniyor

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: shadowxl, byfrodo363, veyselimm ve 22 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

xErKaNx

Üye
kardeş n73 bu uygulamayı desteklemiyor. Kurarken uygulama telefonla uyumlu değildir yinede yüklensinmi diye soruyor evet diyorum kuruyor ancak menu özelliği desteklenmiyor diyor ve program açılmıyor. Bilindiği gibi n73 e s60v3 platformuna sahip bir telefondur. Bilginize

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
[/FONT][/SIZE][/B]
kardeş n73 bu uygulamayı desteklemiyor. Kurarken uygulama telefonla uyumlu değildir yinede yüklensinmi diye soruyor evet diyorum kuruyor ancak menu özelliği desteklenmiyor diyor ve program açılmıyor. Bilindiği gibi n73 e s60v3 platformuna sahip bir telefondur. Bilginize
Bilgi için teşekkürler demek ki s60v3 Os 9.2 lerde tek çalışıyor başlığı düzeltiyorum.

kendal_47

kendal_47

Üye
Teşekkürler

furkancan123321

Üye
kardeş benim bir sorum olacak ben n97 almayı düşünüyorum ama youtube girip direk video izliyo acil cevap kardaşlar

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
gzl oyun

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
evet çok güzel bir oyun:ehe

mukoline

mukoline

Üye
teşekkürler

emrah0020

emrah0020

Üye
teskkurler

src_71

Üye
Arkdaşlar buna benzer miniyoutube adlı program kulllanıyorum real playera girip seceneklerden baglatıya girip baglantı noktasını turkcell ınternet secıp sorunsuz ve sebekenın az oldugu yerlerde donmalar yaşanabilir ama %100 çalışıyo dennmiştir ..

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
evet o da oluyor ama bu program

drmustafa

Üye
teşekkür

nakres2991

Üye
arkadaşlar youtube nin 2.17 versiyonunu bilen varsa link ekleyebilirmisiniz

gezgin1881

gezgin1881

Üye
tşk arkadas n95 8gb ta mükemmel çalısıyor kablosuz internette takılmadan izleniyor ;)

bdumut

Üye
teşekkürler...

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

greencity

greencity

Üye
eline sağlık kardeş
(h)