Satılık / Takas [ Resimli ] Sifir Niyetine TERTEMIZ #NEXUS 4 Cillop Gibi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
[ Resimli ] Sifir Niyetine TERTEMIZ #NEXUS 4 Cillop Gibi :)
elimde 301K serisi 16 GB tertemiz kasada kesinlikle darbe,soyulma vs yoktur. cihazin metal kisimlari cillop gibidir. Alan arkadas sifir mi bu bile diyebilir o derecede titiz,temiz kullandim.
Söyle ki; Masaya koyarken bile koymadan önce masayi silerim pecete uzerine koyarim o derecede :)
Cihazimda rom/root olaylari yapilmamistir. fu ll kutuludur. Üzerinde resmi android KitKat ( 4.4.4 ) yüklüdür. n kisa sürede Andoid L alacaktir.
Istanbuldayim. satista ve takasta önceligim eldendir.

Cihazimi sadece degisiklik olsun diye satmak/takaslamak istiyorum.
Satis fiyatim Elden 640TL.
takas fiyatim farklidir.

Önceligim takastir.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
L625 takas düşünür müsün?

metilus

Üye
Cami kirik s3 ve cillop gibi olan s4 mini ile takas edermisinCami kirik s3 ve cillop gibi olan s4 mini ile takas edermisin

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi

metilus

Üye
Veya iki cihazda degil ancak dusune bilirim

metilus

Üye
S3 un cami kirikta s4 mini sapah sahlamAma s3u alsan iyi edresin 200 liraya ekrani yapitirirsin kulanirsin ben neden yaptirmadim cunku dierk s4 mini aldimSoyulma root falan pek umrumda degil yalnuz anlasirsak garanti belgesini isterimAma farkli bir telfon kullanmak istiyorum demisin onun icin bence lumia daha iyi ancak sana kalmis

abuzer02

abuzer02

Üye
kardeş nexusu 450 tl veriyorsan ciddi alıcısıyım ptt kargo kapıda ödeme

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
S3 un cami kirikta s4 mini sapah sahlamAma s3u alsan iyi edresin 200 liraya ekrani yapitirirsin kulanirsin ben neden yaptirmadim cunku dierk s4 mini aldimSoyulma root falan pek umrumda degil yalnuz anlasirsak garanti belgesini isterimAma farkli bir telfon kullanmak istiyorum demisin onun icin bence lumia daha iyi ancak sana kalmis

Dostum farkli tel kullanmak isterim ama lumia degil ios veya yine android. s3+s4 mini her iki cihazi mi veriyorsun ???
kardeş nexusu 450 tl veriyorsan ciddi alıcısıyım ptt kargo kapıda ödeme
450TLye eger bulursan bu temizlikte söyle bana bi tane daha alayim

metilus

Üye
Dostum farkli tel kullanmak isterim ama lumia degil ios veya yine android. s3+s4 mini her iki cihazi mi veriyorsun ?
İstersen ama telefon acik iken fotoda isterim
Telefon acik iken fotoda isterimBide sen istanbul ben tekirdag nasil olcakS4 mini root cyonogenmodlu

abuzer02

abuzer02

Üye
kardeş sen bilirsin ben teklifimi yaptım yinede sağlık olsun kısmet hadi iyi satışlar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Kullanabileceğin en farklı cihaz lumia ama sen bilirsin

br1903

br1903

Üye
ıphone 4 32 gb takas siyah renkte ?

lazye

lazye

Üye
Moto g takas :) 22 ay garantili :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...