(RESİMLİ) n97 den çıkan ve bilmediğim bir parça yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

<zxc

<zxc

Üye
(RESİMLİ) n97 den çıkan ve bilmediğim bir parça yardımm
beyler herekeze hayırlı ramazanlar gerçi ramazanda geçti gitti ama neyse ben 50 tlye imei kullanılmış ve ekransız bir n97 aldım üzerinde kendi cfw lerimi denemek için fakat telefonu alırken böyle birşey yoktu ne olduğunu anlamadım şimdiyse görüntü var ama ekran ışık yok yani gameboyda ışığı kapatmak gibi bende içini açtım ve aşağıdaki gibi bir parça düştü elime ve birtürlü nerenin parçası olduğunu bulamadım lütfen yardım edermesiniz[/URL][/IMG][/URL][/IMG][/URL][/IMG]

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Parçayı birşeye benzetemedim ama orjinal bir parçaya benzemiyor sanki, sonradan monte birşey olmasın..

<zxc

<zxc

Üye
Yok lehim isi degil bu

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Lehim demedim zaten...

pdf yi inceledim, o parça orjinalde yok, bence sonradan ekleme bir parça gibime geliyor, yanılıyor da olabilirim...

- - - Eklendi - - -

Bu parça olabilir mi?

<zxc

<zxc

Üye
Hayir degil ama sanki kameranin orda boyle bisi var bi bakim bide bu ekran isigi sorunu nasil duzelir

muxo

muxo

Üye
aman canim ne yapacaksin . calisiyorsa bosver. fazla parcadir o

<zxc

<zxc

Üye
Evet onsuzda calisiyo fakat ekran da goruntu var ama isik yok bu isi nasil cozecegim baska ekran aldim yok film degisti yok yine olmadi fakat film soketinde 2 kucuk metal dis eksik onlari lehimletsem mi acaba

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
galiba flashın o kameranın yanndakı

- - - Eklendi - - -

parçaaaa

<zxc

<zxc

Üye
Bugun ekran isigi yok diyerek nokia care a verdim ve ancak yarin belli olur dediler ayrica verirken de baska bi nokia carein film soketnde sorum var dedigini soyledim benim icini Actigim belli olmasin diye bakalim nolcak insallah 30 tl den fazla olmaZ

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bugun ekran isigi yok diyerek nokia care a verdim ve ancak yarin belli olur dediler ayrica verirken de baska bi nokia carein film soketnde sorum var dedigini soyledim benim icini Actigim belli olmasin diye bakalim nolcak insallah 30 tl den fazla olmaZ

30 tl ye hallolacağını sanmam..

Baskentliia

Baskentliia

Üye
hat şebeke alakalı bir parçadır

<zxc

<zxc

Üye
Buldum kameranin yanina takilyomus ayrica ekran problemo cozuldu film degisriti 50 tl simdi sadece calisan qt lazim

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ben sana ne dedm kameranın yanındakı flasın parcası dedm bu forumdakılerın yarısı ışı cıddıye almıyo herkez baska bısy dıyo

• Beğen
Tepkiler: <zxc
<zxc

<zxc

Üye
Adamin dibisin dostum

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ben sana ne dedm kameranın yanındakı flasın parcası dedm bu forumdakılerın yarısı ışı cıddıye almıyo herkez baska bısy dıyo

Üst Alt