Öneri Reset Atıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Reset Atıyor
selam arkadaşlar. nokia 808 cihazımda şöyle bir sorun var; müzik çalar açıkken opera mini ile internete girdiğimde 5-10 sn. sonra telefon kendini resetliyor. ram mi yetersiz pil ömrünü mü tamamladı anlamadım? sizce sorun ne olabilir?

bayon

Üye
yazılımsal bi Hata Bence. Telefonun içeriğini yedekleyip format atmayı deneyebilirsin

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yazılımsal bi Hata Bence. Telefonun içeriğini yedekleyip format atmayı deneyebilirsin
kendi hazırladığım cfw yi kullanıyordum 2 yıldır. ama hiç böyle birşey olmamıştı. kendi ofw sini yükledim ama sonuç yine aynı.

bayon

Üye
kendi hazırladığım cfw yi kullanıyordum 2 yıldır. ama hiç böyle birşey olmamıştı. kendi ofw sini yükledim ama sonuç yine aynı.
Flash da attın yani o zaman anakartla ilgili bi problem olmasın ? Bir de pildendolayı reset atmaz heralde

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
teşekkürler :) senden başka bakan yok. symbian bölümü harbiden bitmiş. neyse; 3g yi açmadan kullanırsam kapanmıyor ilginç?

RedMaker

RedMaker

Üye
teşekkürler :) senden başka bakan yok. symbian bölümü harbiden bitmiş. neyse; 3g yi açmadan kullanırsam kapanmıyor ilginç?
sim kartı sorun yaratıyor olabilir ya da sim kart okuyucu sıkıntılıdır :hmmm

0343434

0343434

Üye
Aynı durum bende de oluyor ama bende belirli uygulamalar açık durumdayken kilit ekranına girince bir dakika sonra bir bakmışım telefon reset atıyor

Üst Alt