replika s3 konuşma esnasında sesin kopuk kopuk kalitesiz gitmesi gelmesi

Sponsorlu Bağlantılar

ersin299

Üye
    Konu Sahibi
replika s3 konuşma esnasında sesin kopuk kopuk kalitesiz gitmesi gelmesi
mtk6575 480*800 4.1.9 konuşma esnasında ses karşı tarafa kopuk kopul ve kalitesiz ses gidiyor. aynı şekilde banada kalitesiz ve kopuk kopuk geliyor. şebeke sıkıntısıda var. forma cok baktım bir çözüm bulamadım.. ayrıca hayatımda gördügüm en kötü kamara kalitesi. ilk cıkan ların bile kamarası bundan iyiydi. lütfen bir yardım bir çözüm üretin. yoksa telefonu kırıp atacam

maskedboy

maskedboy

Üye
telefonu kapat biraz bekle batayayı ve sim kartı çıkar biraz bekle telefonu tekrar aç :D olmazsa uçak modunu aç kapa format at dicem sorun çözülürmü bilmiyorum kardeş bu bence sana ders oldun hiç bir zaman replika kaçak telefon almayın en kötü 2. el alın o telefon bence bir süre sonra bozulur gider :bilmm

ersin299

Üye
    Konu Sahibi
yapacak birşey yok olan oldu. çözüm üretmek vakti. dediklerini hepsii yaptım. sürekli aynı sorunlar

maskedboy

maskedboy

Üye
yazılımsal olacağını sanmıyorum muhtemelen donanımsal bir sorunu var o zaman bilmiyorum :bilmm

enterneoll

enterneoll

Üye
replika telefon alırsan bunları göze alman lazımdı

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Çoğu replika telefon böyle. Keşke almadan önce buraya danışsaydın.

maskedboy

maskedboy

Üye
buda herkese ders olsun neyse kardeş ilerde telefon alacağın zaman buraya danışabilirsin :oke:

Baskentliia

Baskentliia

Üye
şebeke bandında yırtılma vb. Şeyden diye düşünüyorum

ersin299

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar en sonunda telefoncuya götürdüm şebekesini yaptı degiştirdi galiba şebekeyi şimdi düzeldi. 25 tl para sıkışmıştı . telefoncu onu cıkardı

beytullah6767

beytullah6767

Üye
arkadaşlar en sonunda telefoncuya götürdüm şebekesini yaptı degiştirdi galiba şebekeyi şimdi düzeldi. 25 tl para sıkışmıştı . telefoncu onu cıkardı

25 :tl: para sıkışmıştı derken ??