Renk körlüğü testi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aydin45

aydin45

Üye
    Konu Sahibi

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:agla iyi ki ses açık değildi :@

CEREN

CEREN

Üye
korktum tıklamadım korkunç bişeymi ya da korkunç bi sesmi varr :S

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bak bi dene sen :)

CEREN

CEREN

Üye
yok olmaz yapamam Allah korusun kalpten felan giderim
solesene ne var merak ettım:)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
yaratık çıkıyo muhtemelen bilgisayarın sesi açık olsa bagıracaktıda öyle işte virden çıkıyo sen böyle seçmeye çalışıyosun :D ben hep yedim ama bunları :(

CEREN

CEREN

Üye
yaratık çıkıyo muhtemelen bilgisayarın sesi açık olsa bagıracaktıda öyle işte virden çıkıyo sen böyle seçmeye çalışıyosun :D ben hep yedim ama bunları :(
ya bak iiyiki tıklamadım gercekten neolurdu halım bılemıyorum çok saol ya gercekten:)
ayrıca seste acık aman Allahım düşünmek istemiyorum
tekrardan saol:)
sende üzülme sen o yorumu yazmamış olsaydın bende kesın tıklayacaktım

konuyu acana teşekkür yokkk:nono:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:D:D teşekkürsüz kaldı konu ama haklıyız yaniiii :@:ehe

Solamente

Üye
ya açamadım
merak ediyom ama :(

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tşk ederim ama Allahtan ses açık değildi yoksa iş yerini bırakıp kaçardım

aydin45

aydin45

Üye
    Konu Sahibi
bakın ya korkcak bişe yok merakınızı giderin

cLuBBeRzAn-CoCo

Üye
açmadım ama merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt