Covid -19 Aslında Bitti Mi? PCR Testi Ne ?


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Beyler Korona aslında ne
PcR testi ne ?
Bağışıklık Çapraz bağışıklık ne ?
İmmünlog , Gögüs uzmanı , cilt uzmanı prof. Michael Yeadon anlatıyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bakış açınızı tüm dinlediklerinizi alt üst edecek ifadeler mevcut.
İzleyin.
Ha bana virüs falan yok diyorsun diye kızmayın her iki taraflı düşünüyorum. Bir bilim adamı /kurul üyesi yandık bittik korona çok kötü diyor (genelde bunları dinliyoruz) . Bir tarafta korona aslında anlatılan değil diyor . Her iki tarafa da bakmak lazım
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
İzlemeden dinlemeden yazmayın
 

Benzer Konular

___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
383
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
436
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt