Renault 12 modifiye edildi,işte sonuç

Sponsorlu Bağlantılar

RockFord Fosgate

Üye
komple motor guclenırse komple sası ve yureyen aksamında degısmesı lazım:))

kaxma

Üye
abı gusel olmus ama rengı sıyah olsa daha gusel olurdu bence ama kalıte

RockFord Fosgate

Üye
sıyah olsa bellı olmazdı sahınler gıbı olurdu renk guzel bence:))

erciyesli

Üye
    Konu Sahibi
para yetmemiştir :)

doukan1989

Üye
Sole bi corvette kirmizisi olacakti yaninada alev desenleri :D dehset olurdu walla

RockFord Fosgate

Üye
aman bıde krom jant taksaydı araba parasına:)

doukan1989

Üye
Hehehe hirsizlar arabayi birakip jantlari calardi o zaman :D hem daha kolay hem o kadar ugrasmaya gerek yok

gunaydins

gunaydins

Üye
hayır olamaz ağlamak istiyorum :'( :artı:

doukan1989

Üye
Niye lion nooldu ki ??

RockFord Fosgate

Üye
cok duygulandı 12 yı gorunce heralde:))ama bence guzel yanı kalıtelı hıc olmazsa:)

ibrahimcay1

Üye
bencede bu arada biseye dikat etdim doukan olum RockFOrd umu takip edion ne zmn onu gorsem hmn alt1nda sen vars1n???

RockFord Fosgate

Üye
sen ben ve doukan takılıyoz burada ne guzel ıste !!! ama bız ksk da o kıbrıs ta:(

ibrahimcay1

Üye
olum walla 3 kafadarlar olduk lan NEGA bak biz orgutlenioz haberiniz olaa.....

keano

Üye
yaa...bence araba cok igrenc... ya vallaa benim zevkim diil...

maviates

Üye
müthişşşşş :artı:

RockFord Fosgate

Üye
keanı sen abartıyı ve dıs gorunuse eklemelerı sevmıyosun orjınallık taraftarısın sen motor gucu olsun guclu olsun azcıkta suprız olsun kendını bellı etmeyen araba ıstıyon:)

keano

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 2 2005, 05:50 PM
keanı sen abartıyı ve dıs gorunuse eklemelerı sevmıyosun orjınallık taraftarısın sen motor gucu olsun guclu olsun azcıkta suprız olsun kendını bellı etmeyen araba ıstıyon:)
[post=71380]Quoted post[/post]​
eveeettt beni anlattin ule..hehehe :artı: yaa ben az modifiye seviyorum dista.. yani bodykit olsun ama abarti olmasin, ben tutup Colt'uma takmam mesela bi bodykit su anda..canim cekmiyo..zaten araba yavas :'( bi 15" alasim cantlarim var 16-17 cok buyuk geliyo arabaya.yani cirkin duruyo (bence yine, zevk meselesi tabiikide)..o gonderdiim siyah bi skyline var onun bodykit mesela ho$..arabaya yakisiyo.. tutup clioya neyim dana gibi bodykit takinca salak oluyo tabiikide.. araba kozmetigi :eksi: arabayi hafifletmek en iyisi :artı: ... alcaltmakda onemli ama oyle abarti diil 35-40mm iyi..kocamaaan cant takiyolar araba tren'e benziyo...neyse cenem dustu yine :D

RockFord Fosgate

Üye
konusalım ıste yane cenesı bencede oyle mesela body kıt alırsan marka alacan zerder veılsıde mugen ozellıle kı arabayla butun olsun sık olsun bu arada honda alırsam arabayı komple mugen dosucem bıraz pahalı ama napalım mugen orjınallık-ıslevsellık-estetık:)+japon kalıtesı

keano

Üye
evet japonun kalitesi cidden kalite. ama bende eger para harcamaya deger bi araba olsa yapilcak seyler motoru modifiye etmek, buyuk piston vs vs..bide sirf sesi olsun diye eksoz alan insanlar var (yine zevk meselesi tabiikide) ama ben akil mantik erdiremiyom... adam daha motora o eksozun bosaltabilecegi hacimdeki havayi sokmadan tutp 3" eksoz takiyo... burda asiri abarti dis modifiyeyi ingilizlerin krolari yapiyolar.
sende para var galiba birader wrx falan dusnuyon ciddi ciddi.. ama temiz olmasina dikkat etde.. turbo veya yuksek devirli arabalarin motorlar yemi$ olabiliyo yani..bi compression test yaptirmakta fayda var..(basincini hacmini falan olcuyolar motor verimlilini kaybetmismi vs vs)...bide turbo bi araba alirsan mutlaka turbo timer denen aletten al...motoru 3-4 dk calisir halde tutuyo sen kontagi kapatinca..cunku yag cok sicak oluyo kaynmais oluyo yani..onu duzgun sogutuyo motor calisirken..cunku yag kaynadimi kalitesi dusuyo ve yagi olmayan makinenin hali duman hepimizinde bildii gibi..

doukan1989

Üye
Dostum wrx ten vazgec civicten sasma :D turbo takarsin civice manyak olur

Üst Alt