Redknapp Tottenham'da kalmaya hevesli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Redknapp Tottenham'da kalmaya hevesli
Spurs Menajeri Harry Redknapp, kulüpteki geleceği hakkındaki dedikodulara cevap verdi. Redknapp, sözleşmesinin devam ettiğini söyledi ve kulüpte mutlu olduğunu belirtti.

65 yaşındaki İngiliz menajer, SkySport News'e yaptığı açıklamada, "İnsanlar kulüpte sorunlarım olduğunu konuşuyor ancak şu ana kadar Başkan Daniel Levy ile hiç bir problemim olmadı. Bir yıllık daha sözleşmem var ve Tottenham isterse uzatır istemezse gönderebilir. Ligi dördüncü sırada bitirdik. Şampiyonlar Ligi vizesi almamız için gereken yerdeydik. Çok iyi bir futbol oynadık. Tottenham çok güzel bir kulüp ve burada olmaktan mutluyum." dedi.

Tottenham'daki geleceğinin belirsiz olduğunu belirten deneyimli antrenör, "Her şey kulübe kalmış. Oyunculardan ya da menajerleden memnun olursanız, sözleşmelerinin son yılını geçirmelerine izin vermezsiniz." ifadelerini kullandı.

Katar'a gideceği yönündeki söylentileri de cevaplayan Redknapp, "Bu konuda hiç kimse ile görüşmedim, bu benim işim değil. Şu an Tottenham'ın menajeriyim. Hayatımda Katar'da hiç bulunmadım. Tottenham'ı ve futbolcularımı seviyorum. Eğer benimle devam etmez istemezlerse bu onların kararı. Bekleyip neler olacağını göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Premier Lig'i dördüncü sırada tamamlayan Tottenham, ligi ilk dörtte bitiremeyen Chelsea'nin Devler Ligi'ni alması sebebiyle gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...