Reddit uygulamasına Snapchat paylaşımı eklendi


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Reddit kullanıcıları artık favori içeriklerini Snapchat ile paylaşabilecek. Yeni paylaşma özelliği ilk olarak iOS cihazlar için sunuldu. Android için yakında sunulacak.

Reddit uygulamasına sahip Snapchat kullanıcıları içeriklere kaydırma hareketi ile ulaşabilir. Reddit uygulamasına sahip olmayanlar ise otomatik olarak App Store'a yönlendirilecek.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt