Yeni Güncellenen Skype, Görenleri Hayrete Düşürüyor


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi


Artık Skype, son derece renkli bir arayüz ve kullanışlı özellikleriyle kullanıcılarına hizmet edecek. Skype kullanıcıları, seçtikleri renk ve süslemeli yazılarla mesajları ve görüntülü aramaları daha çok kişiselleştirebilme şansına sahip olacak.

Bu rengarenk özelliklerin yanı sıra kullanıcılar, tıpkı Snapchat hikayeler özelliğinde olduğu gibi, fotoğraf ve görüntü kullanarak önemli anlarını da paylaşabilecekler. Neredeyse baştan aşağı yenilenen Skype, kullanıcılarının bundan böyle grup sohbeti yapabilmesine, bulundukları konumu veya YouTube videolarını birbirlerine gönderebilmesine de izin veriyor.

Ayrıca yenilenen Skype, görüntülü arama ve mesajlaşma anlarında gif, etiket, emoji ve fotoğraf göndermeyi de bu renkli güncellemenin içine dahil etmeyi unutmamış.

Yenilenen Skype, bu özellikleriyle müdavimlerine "o eski halinden eser yok şimdi" dedirtiyor.

Skype belli konularda internet üzerinde aramalar yapabilmemizi de sağlıyor. Böylelikle gerek maç bileti olsun gerekse uçak bileti, her aradığınız şeye Skype'dan çıkmadan da ulaşabiliyoruz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Skype'da değişmeyen tek şey uygulamanın küresel kullanıcılar arasında yapmaya alıştıkları ücretsiz sesli ve görüntülü arama özelliği.

Microsoft, bunca renkli özelliğin üzerine Skype üzerinde yeniliklerin devam edeceğinin sinyallerini veriyorlar. Yapılan bu güncelleme, Tüm bu yenilikler, 2011 yılında 8,5 milyar dolara Microsoft tarafından satın alınan Skype’ın, o tarihten bu yana yayınladığı ilk büyük güncelleme olarak tarihe bile geçebilir.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: chita_man
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu güncelleme Skype'nin pazar payını arttırır ama bu pay yine oldukça düşük olur.
 
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
İnsanlar Daha çok Google Uygulamalarini Veya Facebook Uygulamalarini Kullaniyorlar...
 
cihanata_1

cihanata_1

Üye
güncelleme güzel olmuş gibi:)
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt