Red Dead Redemption 2 Soundtrack 12 Temmuz'da yayınlanacak

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rockstar Games uzun bir süredir beklenen Red Dead Redemption 2 Soundtrack albümü için tarih verdi. 12 Temmuz'da yayınlanacak olan RDR 2 Soundtrack albümünden iki parça yayınlandı. Yayınlanan Crash of Worlds ve Table Top parçalarını Spotify ve Youtube üzerinden dinleyebilirsiniz. üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


01 D’Angelo: “Unshaken”
02 Daniel Lanois / Daryl Johnson / Joseph Maize / Darryl Hatcher / Rhiannon Giddens: “Moonlight”
03 Daniel Lanois: “That’s the Way It Is”
04 Daniel Lanois: “Mountain Finale”

06 Willie Nelson: “Cruel World”
07 Daniel Lanois: “Red”
08 Rhiannon Giddens: “Mountain Hymn”
09 Rhiannon Giddens: “Mountain Banjo”

11 Daniel Lanois: “Love Come Back”
12 Daniel Lanois: “Oh My Lovely”
13 Josh Homme: “Cruel World”


 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt