Red Dead Redemption 2, 24 Milyon satış rakamına ulaştı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Geçen senenin en iyi oyunlarından Red Dead Redemption 2'nin son satış rakamı açıklandı.

Take-Two tarafından gelen açıklamaya göre Red Dead Redemption 2 toplam 24 milyon sattı.

rdr.jpg

Red Dead Redemption 2 son çeyrekte sadece 1 milyon kopya satarak toplam 24 milyon rakamına ulaştı. Bir önceki paylaşılan rakam 6 Şubat tarihinde 23 milyon olarak açıklanmıştı. Take-Two bu satış durumun beklenenden iyi olduğunu söylüyor.

Red Dead Online tarafında ise paylaşılan bilgilere Haziran ayı sonunda Beta süreci tamamlanacak. CEO Strauss Zelnick yeni içeriklerin ekleneceğini ve çıkış tarihlerine göre Red Dead Online'ın GTA Online'a göre daha önde gittiğini söylüyor.

Son olarak firma Grand Theft Auto'nun son satış rakamını açıkladı. GTA toplam 110 milyon satış rakamına ulaştı. 6 yıllık bir oyun için satış rakamları hala çok iyi durumda.
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt