REALME C2 Hakkında yardım talebi.

Sponsorlu Bağlantılar

biOyun

biOyun

Üye
    Konu Sahibi
REALME C2 Hakkında yardım talebi.
Arkadaşlar merhaba eşimin telefonu arızalandığı için kendi telefonumu ona vermek zorunda kaldığımdan realme c2 marka telefon aldım geçici süreliğine fakat, üst ekran çerçevesi iphone gibi yuvarlak ve kavisli geliyor bunu düz ekran yapabilir miyiz? ya da bununla ilgili bir yazılım mevcut mu ? Call of DUTY, Pubg gibi oyunlarda ekran oval ve kavisinden bir tuhaf gözüküyor. ayarlarında konu ile ilgili herhangi bir şey yok baktım. oyun oynayamıyorum yardım edin.

arslan3332

arslan3332

Üye
Telefon ayarlarında çentik ile ilgili ayarlar mutlaka vardır bulamazsan veya yoksa gibi playstore da gerekli uygulamalar mevcut.

• Düşünceli
Tepkiler: biOyun
biOyun

biOyun

Üye
    Konu Sahibi
Hemen uygulamaya bakıp indiriyorum ilgin için teşekkür ederim.
Mesaj birleştirildi:

Olmadı hocam ana menülerde problem yok ama oyunlara girdiğimde yine aynı kavis yine aynı problem. :(

Son düzenleme:
arslan3332

arslan3332

Üye
Hemen uygulamaya bakıp indiriyorum ilgin için teşekkür ederim.
Mesaj birleştirildi:

Olmadı hocam ana menülerde problem yok ama oyunlara girdiğimde yine aynı kavis yine aynı problem. :(
Öncelikle telefonunda bu ayar var mı yok mu iyi analiz et boşuna uğraşmış olma.
Tek benim verdiğim uygulamaya bağımlı kalma çentik kapatma yazarak playstore içerisinde diğer alternatifleri de deneyebilirsin eğer hepsini denedin hiçbirinde yoksa o zaman büyük ihtimalle root yaparak özelliği kullanabilirsin.

Üst Alt