Real Madrid & Galatasaray : 3 - 0 Maç Sonucu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umitgul18

umitgul18

Üye
Bazı hakemler var oyuncunun üstündeki formaya göre düdük çalıyor bu hakemde öyle bir hakem. 3 fark fazla oldu 1 fark olsaydı iyi olurdu en azından arenada çevirme şansı olurdu.

sincarezindan

sincarezindan

Üye
belliydi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Yahu bakıyorum hep hakem, hep hakem..

Tamam hakem suçlu olabilir ama Allah'ınızı severseniz Galatasaray yakaladığı gol pozisyonlarının yarısını değerlendirseydi maç 3-3 biterdi, yedikleri 2. golün berbatlığını saymıyorum bile...

Real topu topu 5 defa geldi 3 ü gol oldu...

semihguney

semihguney

Üye
Yahu bakıyorum hep hakem, hep hakem..

Tamam hakem suçlu olabilir ama Allah'ınızı severseniz Galatasaray yakaladığı gol pozisyonlarının yarısını değerlendirseydi maç 3-3 biterdi, yedikleri 2. golün berbatlığını saymıyorum bile...

Real topu topu 5 defa geldi 3 ü gol oldu...

yapma gözünü seveyım Galatasaray hiç inanmamış nasıl 3-3 bitsin , Allahtan real bizi ciddiye alıp üstümüze gelmedi yoksa fark daha büyük olurdu . Galatasaray hiç iyi oynamadi , 2 penaltımızı vermedi hakem bunları verseydi bile real bizi ezerdi... Canın sağolsun şanlı Galatasaray...

'Davut

'Davut

Üye
Gs eline gelen pozisyonlardan birini değerlendirseydi hakemde pozisyonları doğru süzseydi tırsmasaydı turu atlama şansı vardı imkansıza yakın şimdi tur atlaması en azından bir galibiyet alsın rovanş maçından yeter...

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Madrid cok buyuk takim. Elememiz zor ama deplasmanda gelecek 1 gol bile yeterdi bize. Hakem hatalarini soylememe gerek yok. Ama bizde bircok pozisyonu degerlendiremedik. Saglik olsun seneye daha iyi bir performans sergilicez umarim. Cimbomum bigun tek eksik olan sampiyonlar ligi kupasini muzemize getirecek insallah inaniyoruz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...