Real football 2014

Sponsorlu Bağlantılar

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
Real football 2014
Arkadaşlar yakında çıkacak olan Real Football 2014 oyunundaki yapılabilecek değişiklikler hakkında yorumlarınızı istiyorum. İlginiz için teşekkürler.:tşk:

• Beğen
Tepkiler: aslan yusuf

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
kadrolar degiştirilebilir

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
O zaten her sene oluyor örnek neymar barça ya fln gider.Acaba grafiklerde veya oyun modlarında değişiklikler olur mu ?

siel

siel

Üye
bence artık s40 240-320 önem vermezler.:ağlarım:
artık yeni tel almanın vakti geldi. çünkü 2013 de hiç önem vermemişler balon gibi uçuyo top:ehe
yani java yı bitiriyorlar..

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
Java ya fazla önem vermezler artık ama yinede çıkarırlar bu sene çünkü bu bi seri oyunu sonuçta.

Skymich

Skymich

Üye
Isımleri duzgun yaparlar

- - - Eklendi - - -

Ea games mobili bıraktı sadece Fifa yapıyo ama gameloft javayı en iyi şekilde yapıyo gereken onemıde veriyo java oyunların grafiği ne kadar guzel olabilirki

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
Bende onu diyorum zaten her türlü çıkarırlar ama gereken önemi vermezler belki.Öte yandan 2013de zaten ispanya ligini düzeltmişlerdi almanya liginide düzeltseler iyi olur ve club master ve enter the legend modlarına biraz daha önem verseler iyi olur.

siel

siel

Üye
senin dediğin gibi club master ve enter the legend modları 2012 de çok saçmaydı. messiyi 3000 paraya alıyodum zaten bana verilen parada 1000 yakın :) şimdide kart falan çıkarmışlar :D benim tel desteklemiyo ama saçma olmuş:kotu:

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Arayüz ve kadrolar dışında değişiklik yapılmaz ;) 1 mb lık oyun bu sonuçta.

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
Java oyunlarda zaten ne kadar değişiklik yapılabilir ki ama en azından;güncel transferleri yapsınlar,oyun modlarını biraz daha geliştirsinler ve yapılabilirse grafikleri biraz daha gerçekci yapsınlar:hmmm

adler03

Üye
Dünya kupası 2014 için yeni bir mod eklenir.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
gameloft javayı artık takmıyor önceden ayda 3 oyun çıkartıyordu şimdi ayda 1 oyun oda eski oyunlarını alıp editleyip yeniden piyasaya sunuyorlar uğraşmıyorlar artık

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
bunada şükür :D ya hiç çıkmasa gameloftun oyunları yine iyi

- - - Eklendi - - -

bu gangster vegas yazın çıkar diyorlardı hala çıkmadı bilgisi olan varmı?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
çıkacakmış gangstar vegas java platformuna stox öyle diyordu geçen dedomilin sitesinde ama ne zaman belli değil

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
Bence de dünya kupası 2014 modu eklenir fazla bir değişiklik olmasa bile en azından oyunu çıkarsınlar.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
belki neymarı oyun yüzü yapar rf 2o14 te

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
Şu ana kadar fabregas,gerarrd ve falcao yu oyun yüzü yaptılar aslında doğru pes ronaldo,fifa messi rf de neymarı yapar.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
fabregası yapmadı david villayı yapmıştı rf 2o11

hamza cesc

hamza cesc

Üye
    Konu Sahibi
fabregas 2007de olmuştu.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye