Real Football 2014 Doğru Oyuncu Adları

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
mhmt93t'nin çıkardığı sürümü kullandın mı?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Karakter sayısı 9'u geçmez.Yetebildiği kadar karakter kullanabilirsin.İstersen ünlü harfleri çıkarırsın veya yan yana gelen çift ünsüzlerden birini atarsın.Örneğin: Ronaldinho yerine Ronaldnho, Baumjohann yerine Baumjohan gibi.

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
bilgisayarda nasıl editlenirbir editörle mi...

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda editlemeyi hiç bilmiyorum.İsa ve Mehmet bunu daha iyi anlarlar.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
DINAMO KIEV: Fcemon=Betão

MustafaBOZKURT52

MustafaBOZKURT52

Üye
beyler link ölü yeni bi lin k atarmısınız :( ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Hangi link?

MustafaBOZKURT52

MustafaBOZKURT52

Üye
oyunun kendi linki kardeşoyunu paylaştığınız ilk sayfadaki oyunun linkini :)

aslan yusuf

Üye
Real 2014 çıkmadı ki,Google Play da yok,yoksa android için mi çıkmadı?Real 2014 çıktı mı ki?nerden indiriyoruz?google play da yok

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Admın tesekurler bıde sana takımlarda pozısyonları yazsam mesela
kl=
dfns=
dfnd=
falan ıste oraya takımın en onemlı oyuncularını yazar mısın pes yada real football a turkıye lıgı yaptam guncel kadrolarıyla. Yapabılırsen soyle ben sana takımı ve kadro yapılanmasını gondereyım sen oyuncuları yazıver. Bı yardımın dokunursa guzel olur . Ve yardım edersen soz oyunun kapagına senın adınıda eklıcem mesela
casonurıllas ve adler 03 gıbı falan sısulu sekılde.Bılgısayarda edıtlemek ıcın wınrar lazım oyunun ıcını wınrarla ac ve ıcınde sanırsam D dosyası onu hex edıtor le ac sonra oyuncu ısımlerını normal harf sayısını gecırmeyecek sekılde yaz . Bazılarında kısaltma falan kullanman gerekebılır. Ama bastan soylıyım herkes yapamaz. Kolay degıl.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
GREMIO: Kwquy=Telles

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuda yazdığım isimler İspanyolca bir sitede aynen bu başlık altında yayınlanmış:
Real Football 2014: Nombres de
jugadores reales

Üst Alt