Real Football 2012 Doğru Oyuncu ve Takım İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
Real Football 2012 Doğru Oyuncu ve Takım İsimleri
REAL MADRİD

Solica - Casillas
Controe - Coentrao
R.Voulire - Carvalho
Lopo - Pepe
S.Nomaro - S.Ramos
Diroca - Khedira
Zznun -Diarra
Loza - Özil
X.Aros - X.Alonso
Demoent - Di Maria
Zemoten - K.Benzema
C.Cunada - Ronaldo

Agog - Gago
Arag - Garay
Giunhi - Higuain
Mocrelo - Marcelo
Cucko' - Kaka
Zzun - Lassana Diarra
Dokdu - Dudek
Comme -Adan
Nerugro - Granero
Mola - Pedro Leon
Loubal - Albiol
Abator - Adebayor
Ham.Oltintop - Hamit Altıntop
Niahs - Nuri Şahin
Loutap - ? (Ben Callejon yazdım.. )
Boulos - Arbeloa

DAHA FAZLASI GELECEKTİR !! (SİZDE BULDUKLARINI SÖYLERSENİZ OYUNU DÜZELTİRİZ)

----------Eklendi @ 15:39:07 ---------- Yazıldı @ 15:31:35 ----------

Munich - Bayern Münih

Mouar - Neuer
Senteno - Contento
Tingba - Boateng
Touroior - Badstuber
Rohm - Lahm
Loubio - Ribery
Tomosh - Tymoshchuk
Chenstein - Schweinsteiger
Bienro - Robben
Zamok - Gomez
Aluc - Olic

Kherimo - ? (Ben Takashi yazdım..)
Lood - Kroos
Winai - ? (Ben Ottl yazdım..)
Cajunp - Pranjic
Darp - Kraft
Csenne - (Ben Alaba yazdım..)
Vouliy - Muller
Tafila - Rafinha
Art - Butt
V.Tonboy - Van Buyten
Reaisua - Rensing

• Beğen
Tepkiler: lord683 ve Amaru Shady

SHS

SHS

Üye
bende hasta olduğum için düzeltirdim :D

drasielll

Üye
Bunları Değilde Lisanssız Takımların Adlarını Söyler misiniz İspanya Ligi , Almanya Ligi , Brezilya Ligi , Arjantin Ligi , Other Club takımlarının gerçek isimlerini bulanlar yazarlarsa sevinirim :)

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
s40 bölümünde bir arkadaşımız paylaşmış bir bak istersen.

GUBARCIK

Üye
Ya arkadaşlar ben bulamadım nerde paylaşılmış bi link gönderseniz

adler03

Üye
Java oyunlar bölümüne bak gubarcık.

adler03

Üye
ATLETICO MADRID: Haouos(Ujfalusi), Dinga(Godin), Roapo(Perea), Yazva(Reyes), Guiroa(Aguero), Lanoifor(Forlan), R.Ciogor(Raul Garcia), Monfro(Juanfran), A.Sopol(Adrian Lopez), Couk(Tiago), Polifa(Filipe), Dirai(Merida), Carot(Diego Costa), ,Souli(Elias),Boincse(Dominguez), Rol(Joel),M.Razou(M.Suarez), Cosuno(Assunçao), Lirova(Valera)

adler03

Üye
WOLFSBURG: Noubio=Benaglio Koxa=Hitz Zoucu:Santana Soufe:Josue, Bousoio=Hasebe, Kakbo=Polak Berktalon=Kahlenberg Okad=Diego, Defois=Pekarik, Dechabar=Dejagah, J-C Fuj=Ja Cheol Kool Nosivic=Misimovic, Fitigra=Grafite, S.Keytun=Tuncay Şanlı, Furhoc=Schafer, Jourc=Kjaer, Hunktanu=Madlung, Bothier=Riether, Aionemn=Mbokani, Semo=Helmes, Dusaim=Lenz, Jansan=Johnson, Godus=Mandzukic

adler03

Üye
GALATASARAY: Absel=Aykut, H.Volto=Hakan Balta, Vothsa=Servet Lanko=Gökhan Zan Lime=Neill, Drano=Arda Turan, Sovri=Sabri, Yaho=Ayhan Wollka=Kewell Rotbo=Baros Ruspa=Barış, Anlock=Ufuk, Nokan=Serdar Özkan, Pano=Pino Zonba=Kâzım Narce=Caner, Abem=Emre, Ouio=İnsua Brams=M.Sarp, İnac=Lorik Cana, Haonu=Elano, Loaks=Stancu Voulipy=Zapata

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
​Bunlar iyi oldu.. İnşallah gelecek sene isimler değişmez..

adler03

Üye
Gameloft isimleri düzgün yazsa endişeye gerek kalmayacak ama takımların kadroları 1-1,5 yıl öncesine ait.Real football 2013 çıktığında çok farklı kadrolar ve takımlar göreceğiz.Zambiya,Senegal ve Mali gibi milli takımlar da 2013'te yer alabilir.

femtv

Üye
s60da da paylasılıyor java oyun

adler03

Üye
s60 da isimleri mi veriyorlar.

adler03

Üye
WERDER BREMEN: Musi=Wiese, Saltertre=Silvestre, Mortocakor=Mertesacker, Pruder=Prödl, Froto=Fritz, Tomh=Hunt, Flung=Frings, Ronta=Marco Marin, Zarapi=Pizarro, Bataten=Pasanen, Moda=Naldo, D.sanoj=D.Jensen, Possi=Mielitz, Towripo=Arnautovic(?), Vsnafresd=Bargfrede, Yundar=Vander, Eponga=Balogun, Bosanburg=Rosenberg, Wognermann=Wagner, Darsono=Andersen, Nusejoen=Husejinovic, Canifi=Stevanovic, Ouaos=Kroos, Duoias=Schmidt, Souma=Samuel(?), Areus=Vranjes

Astrosman

Astrosman

Üye
Niye isimler böyle doğru yazılmıyor oyunda.?

adler03

Üye
SEVILLA: Loppobo=Palop, Nesvo=J.Varas, Ziafo=Fazio, Cudaes=Escude, F.Vatoma=F. Navarro, Katocro=Rakitic, Rendgua=Guarente, Derotti=Perotti, Cratono=Negredo, Noutaka=Kanoute, Coresco=Caceres, Abod=Dabo, J.Vasni=Jesus Navas, L.Bianof=Luis Fabiano, Azola=Alexis, Rinisaga=Cigarini, Zoroma=Zokora, Tinodragu=Dragutinovic, Tarena=Renato, Racomo=Romaric, Apac=Capel, Alal=Lolo, Lomor=Medel

x-scarface

x-scarface

Üye

adler03

Üye
Teknik bir hata olamaz mı?