Ravensword: Shadowlands v1.21 Android Oyun indir / DownLoad

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: tragedie

wickie

Üye
Tesekkurler

taylan08

Üye
unity logosunda kalıyor

gameworm

Üye
:tşk:

kblyx

Üye
Ben nasil yapilacagini tam olarak bilmiyorum tablet var bende yardimci olabilcek var mi lutfen

Bana yardimci olabilir misniz ilk defa boyle yuklicem de tabletten giriyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben nasil yapilacagini tam olarak bilmiyorum tablet var bende yardimci olabilcek var mi lutfen

Bana yardimci olabilir misniz ilk defa boyle yuklicem de tabletten giriyorum

Eklentiden dosyayı tabletinize indirebilirsiniz.Sonraki işlemler standart olarak takip edin.

kblyx

Üye
İndirilebilen tek bi apk dosyasi vardi indirdim yukledim actim oyun acildi yalniz unity yazisinda kaldi ne yapma gerekiyor

Apk dosyasini indirdim yukledim actm oyun acildi ama unity yazisinda takildi kaldi yardim edicek

Unity logosunda takiliyor napmam lazim

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İndirilebilen tek bi apk dosyasi vardi indirdim yukledim actim oyun acildi yalniz unity yazisinda kaldi ne yapma gerekiyor

Apk dosyasini indirdim yukledim actm oyun acildi ama unity yazisinda takildi kaldi yardim edicek

Unity logosunda takiliyor napmam lazim

Burdaki dosyaları indirip android/obb içine atıp öyle kurmalısınız

kblyx

Üye
Sadece obbleri indiricem dimi 3 tane

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

kblyx

Üye
Dosyalari indirdim andoird/obb icine attim yinede takiliyor degisen birsey yok

Aynen dedigin gibi yaptim obbleri indir apkyi kaldirdim sonra dosylari android/obb icine attm sonra apkyi tkrar kurdum ve calistirdim ama yine olmadi

darkomeneva

Üye
Aynen obb indirdim attım sonra apk kurdum unity yazısından öte gidemedim. Çözüm yok mu :(

mikaila

Üye
Oyunu 1.20 sürümünde calistirabildim ama ilk bölümü geçtikten sonraki gelen yükleme ekranından sonra oyundan atıyor? Ne yapabilirim ?

kblyx

Üye
Valla bende unityde takiliyordu sonra dun aksam ugrastim biraz yaptim bugunde bitirdim oyunu :)

memocan119

Üye
Arkadaslar ben de cok ugrastim.unity yazisinda takiliyordu burda yazilam herseyi yapin ama apk olarak burdakini değil de 1.20 olanin apksini bulup yükleyin aciliyor.daha dogrusu bende o sekilde oldu

bymerthan17

Üye
part 2 ölmüş kardeş..

doktorum21

Üye
oyuna girmeyen arkadaşlar farklı apk ler deneyin benim s3 tede açılmadı farklı apk deyeyince açıldı :oke: