Yardım Rar Şifresini Unuttum ?

Sponsorlu Bağlantılar

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Rar Şifresini Unuttum ?
Fotoğraflarımı rar şifresi koymuştum kimse ellemesin diye ama şifresi unuttum bildiğiniz bir kıracaka program var mı ne olur yardım edin çok önemli benim için.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
unut o fotorofları imkansız kırmak böle bi pro yok

Uhops

Uhops

Üye
Deneme yanılma yolu tek yol heralde.

Aligzl94

Aligzl94

Üye
ben bir tane bulmuştum ama işe yaramadı o da

burhankoxp22

Üye
işin zor allah kolaylık versin

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Passware Kit; şifrelenen dosyaların şifresini çözmeye yarayan bir programdır. MS Office ailesi (Word, Excel, Access),Windows NT,2000,XP yönetici şifresi ve “lotus notes” id şifrelerini çözer.

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
verdiğin pro arkadaşın işine yaramaz bu zamana kadar rar şifrelerini kıran bi pro geliştirilemedi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
abi bu rar neymiş böyle korktum yemin ediyorum :)

Uhops

Uhops

Üye
Klavyedeki bütün düğmeleriin birbirleriyle kombinasyonları rek tek yazarak deneyen bi program gerekir. :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Superfan

Superfan

Üye
Programların da mantığı budur.Deneme yanılma yoluyla çözerler.Ayları da geçer.Kısacası unut o işi.

marist

marist

Üye
Çok zor. Bende zamanında çok aradım, çok program denedim ama nafile, olmuyor sanki dosyalar 1000 kapı arkasına saklanmış gibi çok sağlam. Rar dosyasını silmekten başka çare bulamadım.

Uhops

Uhops

Üye
Sadece sayı olsa 3-4 haneli falan olsa bütün kombinasyonlar denenir bulunur ama harf sıkıntı oluyor.

время

время

Üye
    Konu Sahibi
İçimi kararttınız be :D Hiç bir kimse bile mi olumlu düşünmez. :D

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
время

время

Üye
    Konu Sahibi
@Anti-Okul Peki. :dry:

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Superfan

Superfan

Üye
:ehe
kardeşim sen yinede o arsivi sakla. Istersen yetkili firmaya meraj atıp durumu izah etmeyi dene ?

Ne anlamda bilmiyorum ama winrar'ı yazan kişi -ismini unuttum- bu şifreyi çözene kadar yenisini Winrar'ı defalarca yazar :ehe

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt