Rapidshare'ın En Büyük Rakibi Hotfile Şaşırtıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rapidshare'ın En Büyük Rakibi Hotfile Şaşırtıyor
Hotfile'dan indirme yaparken büyük şaşkınlığa uğradım ve çok sevindim. Rapidshare'ın yeni yazılım ve görünüm sistemine geçmesinden sonra oluşan eksiklik ve kullanıcıların memnuniyetsizliğini "sinsice" kullanan Hotfile bir çok yeniliğe imza attı. İlk değişiklik dosya indirme işlemi için saniyelik bekleme süreninin yarı yarıya kısaltılmasıydı. Önceden 30 saniye olan bekleme süresi 15 saniyeye çekildi.

Asıl haber burada! Hotfile hiçbir yerde duyurmadığı "ücretsiz kullanıcılar için eş zamanlı indirme miktarını" gizlice arttırmış. Bu sayede bir çok ücretsiz rapid kullananları kendi sistemine çekmeyi başarmıştır. Aşağıdaki resimde "ücretsiz bir kullanıcının" eş zamanlı 2 adet indirme yaptığını görebilirsiniz:

(Kesinlikle Alıntı Değildir, Resim Bilgisayarıma Aittir)

• Beğen
Tepkiler: alipolat103

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
rapid ii ce bozlmustu artık :D bu ii oldu

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Evet bnde farkettim bi baktım 15 sn falan :D İlginçti yani

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
Aynı Anda İki Tane İndirebiliyormuyuz :D Ulan Kaç Gündür Hotfileden Dosya Çekiyorum Hiç Denemedim Yaa :D :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
rapid öldü artık ice pintileşmeye başladı hotfile iyi gidiyor

'MhMmD'

'MhMmD'

Üye
harika ya :9

alipolat103

alipolat103

Üye
Hotfile çok iyi ya biliyordum Rapid artık kendini bir şey sanıyor .

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
2 Eş Zamanlı İndirme'ye Hak Tanıyorda İndirme Hızı Sonuçta Yine Düşük :( Yine 125-130 Kbits Arasında Veri Çekmemize İzin Veriyor , Resimdede Açıkca Gözüküyor Biri 90 Kbits'de İniyor Diğer 20 Kbits :D

Ama Sonuçta İyi Bir Haber :) :tşk:

maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt