Rapid Ten Flashget ile Dosya Çekmek!!

Sponsorlu Bağlantılar

neslein

neslein

Üye
    Konu Sahibi
Rapid Ten Flashget ile Dosya Çekmek!!
NOT:BU yöntem ile Rapid den daha hızlı dosya indirebilirsiniz(yani indirme yöneticisi kullanarak)

Ewet beyler benim belki yeni çıkan oyunları bulup uplama ripleyip uplama edit gibi işlerden anlasam bile zamanım olmuo en fazla kendim yapıp kendim oynuyorum çünkü iş güç çok yoğuunum hatta asıl kullanıcım gosp07 sırf şifresini unuttuğumda 2 saat şifreyi bulup hatırlayacağım bişey yapmak yerine bu kullanıcıyı açtım ama benimde yapabileceğim güzellikler war. şimdi Flashget Programımızı açıyoruz(Altta Linkini wereceğim yani kullanabileceğini en güzel hızlandırıcı program,ayrıca ona göre anlatım yapıyorum isterseniz dap ta fln da uygularsınız ama dap ta olmasına rahmen tercihim flashget in bu son versiyonu)Tarayıcı Etkisiz die bi seçenek war(sağ alttaki simgesine yada seçtiyseniz ekranda oluşacak olan program simgesinde[yükleyince anlarsınız]sağ tuş ile açılan yerde oluo bu Tarayıcı Etkisiz seçeneği)onun yanında Tik olmayacak yani seçili olmasın yani tarayıcı açık olsun daha sonra girin rapid linkinize daha açar açmaz her bastığınız yerde sazan gibi yapışır flashget arkadaşımız hepsine iptal diyeceğiz en sonunda zaman filan sayıyor daha sonrada download için basma yeri geliyor ya oraya basıncada flashget atlar bu sefer iptal demiyoruz en üstteki URL yerinde linkin en sonuna geliyoruz wede aynen tırnak içindekileri linkin sonuna ekliyoruz " ?accesscode= "(" lar we boşluk olmayacak we link e yapışık olacak örn: ?accesscode=)daha sonra = den sonraya yine bitişik olarak güwenlik Kodunu BÜYÜK HARFLERle yazıyoruz
(örn: ?accesscode=KIHF)wede Ya FlashGet in C de Download adında oluşturduğu klasöre yada oradan seçeceğiniz bi klasöre flashget ile download yapabilirsiniz hadi hayırlı turbo downloadlar

Flashget Programı Linki:

• Beğen
Tepkiler: asi68

grp

Üye
süper :oke: yararlı paylasım

vadi11

Üye
teşekkürler,emeğine sağlık.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
saol guzel pylasım

mustafa993

Üye
peki bu yöntemle sınırsız download yapabiliyormuyuz:utan

neslein

neslein

Üye
    Konu Sahibi
peki bu yöntemle sınırsız download yapabiliyormuyuz:utan

konudanda anlasılacagı gibi bir nevi indirme yöneticisi olarak kullanıyoruz yani indirilen programı hızlandırması için...senin dedigin ozelligin olup olmadıgını bilmiyorum hiç denemedim ama sanırım yok

Silinen Üye 453145

Silinen Üye 453145

Kapalı Hesap
Artık işe yaramıyor çünki artık doğrulama kodu yok direk downlaod

attilax

Üye
flashget indirdim ama çalışmıyo,linki kopyala dediğimde hemen atlıyo flashget.tamam diyorum,indiriyo gibi oluyo ama 35-40kb lık dosya iniyo.neden böyle oluyo acaba???

Üst Alt