Öneri ram

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
ram
kolay gelsin arkadaşlar bir sorum olacaktı S3 mini s4 mini kullandım menü tuşuna basılı tutup ram a geldiğimde hafızayı sil deyip ram i rahatlatabiliyorum sorum şu galaxy E5 de ram a geldiğimde hafızayı sil gibi bir özellik yok ne yapabilirim E5 in ram i 1,35 kullanılan devamlı 1,03 hafızayı sil deyip bu rakamı düşüremiyorum Teşekkürler

esed44498

esed44498

Üye
Greenify uygulamasin dene Arkaplan da calisan uygulamalardan secdiklerini uyutuyor.Bir kere ayarlari yapdinmi bir daha ayar yapmaya gerek yok sen uygulamadan cikdigin an uygulamayi uyutuyor ve ram bosaliyor.Telefonda rahat caliyor.

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
E5 telefon yeni ve hanımın telefon rootlayamam ben kendi telefonumda kullanıyorum zaten o programı. farklı önerisi olan varmı arkadaşlar

Türe

Türe

Üye
Clean Master ya da CCleaner

Death Punch

Death Punch

Üye
Sence ram kullanımını düşürmen önemli mi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
teşekkür ederim clean master hiç aklıma gelmemişti hemen yükledim Teşekkürler tekrardan :)
Clean master gerçekte ram falan düşürmuyor veya benzeri uygulama sadece gösteriş bi dene bak ram temizle sonra bi bak rame yine aynı tam tersine o da ram kullaniyor

• Beğen
Tepkiler: feyzeddinonal
Death Punch

Death Punch

Üye
Ram kullanımı düşürmek gibi işelmler eski ramı az günümüze göre yetersiz kalan telefonlar için yapılmasında fayda olur onun dışında 1.5 gb ve üstü rame sahip cihazlarda pek işe yaramaz gereksizdir

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
esed44498

esed44498

Üye
Clean master gerçekte ram falan düşürmuyor veya benzeri uygulama sadece gösteriş bi dene bak ram temizle sonra bi bak rame yine aynı tam tersine o da ram kullaniyor
Aynen clean master ram i temizlemiyor aksine ramda 70-90 mb yer tutuyor.Ozelikle de rami 512 mb olanlar ramin 460 gozukuyor 460 dan da 260 sistem kullaniyor kalan 200 mb da yarisi clean master kullanarsa.telefon donmaya oyunlarda kasmaya oyundan atmaya basliyor.Kisaca Clean master kullanmayin.Bide Arkadaslarda soylemis Yini cikan bir telefon ve rami da yeterli Rami bosaltmaya ihtiuac yok.bosaltirsan buyuk bir fark olmaz.

• Beğen
ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
düşürdü arkadaşım ram 1.03 den aşağı hiç düşmüyordu şimdi 800 lere düşüyor baktım

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
byAndroid

byAndroid

Üye
Olması lazım belki sen bulamamışsindir görev yöneticisi toucwizde oluyordu genelde

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Samsung Saçmalığı çünkü mesela s4 deki veya s5 deki touchwizde olan özellik s6 da yok yani samsung işte :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve ahmetrencber
ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
Olması lazım belki sen bulamamışsindir görev yöneticisi toucwizde oluyordu genelde

yok malesef Ramin bulunduğu yere geliyorsun altta hafızayı sil yazısı var ama basılmıyor sönük yani yazısı.
ve o kadar saçma yapılmış ki E5 orta tuş ile soldaki tuşuna yeri değişik S3 s4 e göre.

• Beğen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
En iyisi advanced task manager kullanabilirsiniz. Otomatik boşaltmada var

PriZm

PriZm

Üye
Otomatik ram temizliği yapan yada arka tarafta gereksiz şekilde çalışan uygulamalardan kaçının.

Fmr memory cleaner ve greenify kullanabilirsiniz.

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar fikirleri deniyorum

Üst Alt