Radar Beep v1.0.3 - Radar Uygulaması


xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Radar Beep, sürücüler için radar dedektörüdür. Telefonunuzun GPS ve internet bağlantısını kullanarak radarların bulundukları yerleri gösterir ve ceza ödemenizi önler.

Lütfen trafik kurallarına uyalım.

Radar Beep - Radar Detector - Google Play'de Android Uygulamaları

Radar1.jpg Radar2.jpg
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
FeLonieS

FeLonieS

Üye
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: xavxmaxi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Deneyelim bakalım :tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: xavxmaxi
nokia_belle

nokia_belle

Üye
trapster tarzinda mı yoksa daha mı farklı?
 
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Radar Beep uygulamasının eksik olduğu yönler mevcut. Mesela kullanıcılar radarların yerlerini ve trafik durumunu bildiremiyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: nokia_belle


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt