Quickoffice v6.2.217 S60v3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
Quickoffice v6.2.217 S60v3 Unsigned
Arkadaşalar quick office programın son sürümüdür. telefonunuza kurun ve güle güle kullanın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sensin1996, tepeq, i.ogutalan ve 68 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

Dosyalar Eklendi

:türkiye1:

• Beğen
Tepkiler: kraliletisim
abuzercik

abuzercik

Üye
sağolasın

varoo

varoo

Üye
teşekkürler

bosporus13

Üye
n 95-1 de çalışmıyor

FeNeRisT!

Üye
n 95 de sertifika hatası veriyor

antifb06

antifb06

Üye
Yüklemeden önce eski versiyonu silin, kırılmış cihazlarda çalışıyor.Teşekkürler gerekli programların arasında ilk başı çekiyordu benim için.

ByAbsn

ByAbsn

Üye
peki tam sürüm mü??

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

hanoglu

hanoglu

Üye
dili türkçe mi?

agulec

Üye
Teşekkürler

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
bende güncelleme hatası veriyor..telefonum hackli..temel programın üstüne kurmayı denedim olmadı..6 upgrade'in üstüne denedim gene olmadı..telefon hafızasına da yüklüyorum..sorun nerde acaba ?

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
bende güncelleme hatası veriyor..telefonum hackli..temel programın üstüne kurmayı denedim olmadı..6 upgrade'in üstüne denedim gene olmadı..telefon hafızasına da yüklüyorum..sorun nerde acaba ?
eski versiyonları kaldırıp yüklemelisin

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
tüm versiyonları kaldırıp gene denedim..bu sefer temel yüklemeyi istiyor..temel yükleme dediği telefonun üstünde gelen nokia'nın sitesinden indirdiğimiz Quickoffice..Ne yapcam yani şimdi ben anlamadım !

Flashtecker

Flashtecker

Üye
    Konu Sahibi
tüm versiyonları kaldırıp gene denedim..bu sefer temel yüklemeyi istiyor..temel yükleme dediği telefonun üstünde gelen nokia'nın sitesinden indirdiğimiz Quickoffice..Ne yapcam yani şimdi ben anlamadım !
arkadaşım ben kullanıyorum telefonumda eski versiyonları kaldırıp yükledim. Hiç bir sorunum çıkmadı, senin probleminden programı yükleyen başka kimse de bahsetmedi. İstersen forumda office nin başka sürümleri de mevcut .bildiğim kadarıyla 5.0.32 versiyonu da temel yüklemeyi istemiyor. ful/l sürümünü bulup bir yüklemeyi denermisin.

tomm

tomm

Üye
saolasın bende bu programı ariodum

Üst Alt