Quick Reboot Pro [ROOT] v1.7 [Ad Free]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümü 4.0 ve üzeri root'lu cihazlarda kullanabileceğiniz 1.6 MB boyutunda gelişmiş yeniden başlatma uygulamasıdır. (ROOT Gerektirir)
Kullanılabilen mevcut seçeneklerden bazıları:
- Normal yeniden başlatma,
- Güvenli moda girme,
- Hızlı yeniden başlatma (UI/uygulamalar)
- Recovery moduna girme,
- Cihazı kapatma gibi seçenekleri vardır.
What's New:
Best wishes from AntaresOne! Version 1.7​
  • Android 8.1 Oreo is now officially supported​
  • Minor bug fixes Previous version (1.6.1)​
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt