Quick Apps Panel Başlangıçta Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Quick Apps Panel Başlangıçta Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar, Quick Apps Panel'i yükledim başlangıçta çalıştırmayı on konumuna getirdim ama başlangıçta çalışmıyor. Her kapatıp açmamda uygulamayı menüden açmak zorunda kalıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler ...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sensôrle çalışan bir uygulama olduğunu biliyorsun sanırım sensörlerın üzerine parmağını götürürsen ekrana çıkar

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5082327' Alıntı:
sensôrle çalışan bir uygulama olduğunu biliyorsun sanırım sensörlerın üzerine parmağını götürürsen ekrana çıkar

Olmuyor işte! Program başlangıçta çalışmıyor. Sizden ricam varsa bir çözümü lütfen beni bilgilendirin.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teli kapatıp açtıktan sonrasını mı dıyorsun uygulama devreye girmiyor diye eğer buysa sorun uygulamanın sorması lazım panel acılsın mı diye

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5084144' Alıntı:
teli kapatıp açtıktan sonrasını mı dıyorsun uygulama devreye girmiyor diye eğer buysa sorun uygulamanın sorması lazım panel acılsın mı diye

Onuda yapmıyor ...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
o zaman yüklemelerden kaldırip tekrar yükle auto start ı on yap seçenekler bölümünden add olan seçenegı secip ekranda görünmesını istediğin widgetlerı seç

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Yok gene olmuyor! E'de yüklüydü kaldırıp gene yükledim olmadı. Kaldırıp C'ye yükledim gene olmadı. Bir önceki sürümü indirip, yükledim. Gene aynı şekil E, C yüklemeleri yaptım olmadı.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bende çalışıyor nedense sen nerden yükledin?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
birde mağazada olanı yükleyip dene

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
onları bilemem ben mağazadan yükledim ve tel hacksız.

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Benim cihaz hackli ama genede mağazadakini çalıştırdı. O zaman sorun sitedeki unsignedlarda mı aceba?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
onu bilemem işte

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Elimde başka Belle cihaz yok ki onda deneme şansım olsa! Bir çözüm yolu bulmam lazım!!!

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Elimde başka Belle cihaz yok ki onda deneme şansım olsa! Bir çözüm yolu bulmam lazım!!!

Mağazadaki işini görmedi mi?

Şimdi C6-01 de http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...-panel-v1-02-0-symbian-3-unsigned-657836.html bunu denedim.
Programın orjinal ayarında listelenmesi gereken programlar listesi boş. O yüzden de çalışmıyor gibi görünüyor. Program içerisinde "quick apps list" e girip "add" diyerek istenilen programları eklerseniz çalışması gerekir. Çok ekstra bir durum ama bu versiyonlar fp1 ile uyumsuz da olabilir, emin değilim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
mağazadakı sorunsuz onu kullan bence

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
[ENGİN];5100602' Alıntı:
mağazadakı sorunsuz onu kullan bence

C6-01 de diğerlerini de kullandım abi. Bir sorun yok ama dediğim gibi sadece ilk kurduktan sonra kısayolları seçmek gerekiyor, mağaza sürümünde kendisinden belli kısayollar tanımlı geliyor sanırım ;)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yoo arkadaşa da söyledim add bölümünden atayacağın kısayolları seçmelisin diye seçmeden gôrünmedi kısayollar.

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerinizin hepsini yaptım. Mağazadan yüklediğim çalışıyor ama sitedeki unsignedlar çalışmıyor bende. Listelerini filan yaptığım halde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt