Qt bileşeni eksik hatası yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

candan09

Üye
    Konu Sahibi
Qt bileşeni eksik hatası yardım
arkadslar tel hackli olmasına rağmen uygulama yuklerken Qt bileşeni eksik hatası alıyorum çözümü nedir

çomolokko

Üye
hangi cfw kullanıyosan qtyi önceden gömmen gerekiyo.bence cfw değiştir telefonun ne ?

candan09

Üye
    Konu Sahibi
cfw yok orjinal nokia c5-03

çomolokko

Üye
cfw yüklemeni tavsiye ederim hem görsel olarak hemde performans olarak daha çok verim alırsın telefondan.

candan09

Üye
    Konu Sahibi
cfw yüklemeden çaresi yok mu bi program falan

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bak kardeşim forumda Qt var ama bazıları çalışmıyor. En iyi çözüm yolu Ovi'den Talking Cat yükle çünkü o uygulama Qt uygulaması olduğu için yüklerken Qt de yükleniyor.

• Beğen
Tepkiler: gericikoyluyobaz

candan09

Üye
    Konu Sahibi
kardeş format attım dün ondan oldu galiba önce yüklüyodu ama şimdi ovi de ki talking leri yükleyemiyorum yükleniyor diyor sonra bekliyorum yüklenemedi diye hata veriyor forumdakilerin de hepsi hatali

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
Bak kardeşim forumda Qt var ama bazıları çalışmıyor. En iyi çözüm yolu Ovi'den Talking Cat yükle çünkü o uygulama Qt uygulaması olduğu için yüklerken Qt de yükleniyor.
aklımdan gecen sımdı yukluycektım

candan09

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çalışan Qt 4.7.3 buldum ama hala düzelmedi istediğim uygulamayı yüklerken Qt hatası veriyor. ovi deki talking catı yükle diyosun sorun orda işte yüklenmiyor yüklenemedi diyor

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
candan formatatman lazım aynı sorun oncelerden bendede vardı

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
4.7.3 yüklersn bi sorun kalmaz

Süleyman

Süleyman

Üye
sorun alıyorsan hard format at. Sorun kökten çözülür. Sonra tekrar Qt daha doğrusu Ovide talking cat ı yüklemeyi dene. Sonra işlerini halledersin. :oke:

candan09

Üye
    Konu Sahibi
zaten format attım dün ondan böyle oldu

çomolokko

Üye
kardeş boşuna yükleme programları senin cfw hatalı qtyi cfwye gömmezsen sürekli hata alırsın.Qt hatası olmayan bi cfw yükle telefonuna

candan09

Üye
    Konu Sahibi
konu hard formatla çözüldü teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt