QNeptunea kullanan var mı?

• 30 Mart 2013
  • 1200 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. :hmmm

Yazan: Amaru Shady
  2. var. neyi merak ettin?

3. Mention ya da mesaj geldiğinde bildirim geliyor mu :hmmm

4. ayarlara gir 'güncelleme modu' -> 'anlık güncelleme' yaparsan her türlü besleme mesaj mention anlık olarak düşüyor, onun dışında 'zamanlayıcı' olarak ayarlarsan ayarladığın zaman aralığında (ör; 5 dakikada 1) günceller, veya herhangi bir penceredeyken (zaman tüneli, mention veya mesajlar) sayfayı yukarıdan aşağı kaydırdığında güncelleme yapar ;)

5. Bunu kastetmiyorum. Mesela telefonla bi şey yapmıyorum masada duruyor, biri bana mention attığında bunu öğrenebilir miyim

- - - Eklendi - - -

Şu saçma smiley'ı da kullanma bana yazarken

6. geliyor.

- - - Eklendi - - -

evet oluyor, arkadaşın dediği gibi yaparsan mesaj gelir gibi kilit ekranına ve bildirim ekranına düşer bütün mentionlar ve mesajlar.

7. Arkadaş yardımcı olmaya çalışmış bu kadar agresif olmanıza gerek yok.Hem bilgi istiyorsunuz hemde azarlıyorsunuz :nono:

8. Azarlamıyorum, sadece o smiley'ı sevmediğimi ve bana karşı kullanmamasını söylüyorum.

9. herhangi bir art niyetle kullanmıyor arkadaş o smileyi hepimize onu kullanarak yazmışlığı vardır, bence büyütüyorsun olayı furkan.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

10. :hmmm Ben de kullanma derken kötü niyetle söylemiyorum. Kim kullanırsa kullansın o smileyi görünce bütün mesaj önemini kaybediyor sanki

- - - Eklendi - - -

Senden de özür dilerim, kişisel algılama lütfen. :)

11. Hayırdır Serdar mobil sürümdesin :)

12. m.maxicep'i yeni keşfettim abi. ben hala üzerinde çalışılıyor sanıyordum. :D normalde cepten mobile light sitesini kullanıyordum ama bu çok daha iyi. sayfa hem daha hızlı yükleniyor hem de daha rahat yazılıyor.

13. bende diyorum niye mobil sürümde diye :) ben denemedim henüz

14. dene abi fena değil. ayrıca bu aşağı kaydırırken kutucuklar da çıkmıyor.

15. deneyelim bakalim

16. Yeni mesajlar görünmüyordu en son baktığımda, şimdi görünüyorsa mobile geçiş yapayım :ehe

17. üstte bir menü var orda yeni mesajlar dahil pek çok seçenek var.

18. elveda mobile light :ehe

19. kesinlikle. :ehe

20. ben biraz test'e tabi tutayım sonra tamamıyla geçiş yaparım :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 18:39