Qapel Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

• 6 Ekim 2013
  • 1791 Okunma
  • 21 Cevap

1. Ben qapel kullanıyorum guzel web sitesi ama avea hatları ıcın megabaytları olsa ne guzel olur TURKCELL KULLANANLAR İÇİN GÜZEL gunluk 50 mb paket 10 qapel :D

Yazan: kartal835
  2. o ne ? :D

3. qapel.com.tr turkcell sen gorevleri yap 10 qapel kazan 50mb turkcel gunluk net var bırıktır daha fazla oduller var iyi forumlar

4. tesekkürler bilgi için güzel bisey aslında

5. benim arkadasım 2 gunde bır gunluk 50 megabayt internet paketi alıyor ayrıca mesaj dakıkada var aylık paketlerde var iyi forumlar

6. Fena degil,biraz ugras ile ufak tefek seyler yapilabilir :)

7. 29 qapelim var daha biriktiricem 500 600 yapıcam :D

8. 306 qapelim var. Laptop soğutucu fan alcam :)

9. Ben de biriktiriyor daha yeni başladım :)
    ---
    biriktiriyorum

10. Ben 250Qya 500MBlik net paketi almıştım. Şimdide 321Q var

11. Benim 300 Qapeli gectikten sonra banlandım. Kardesiminkinden gece görüşlü gözlük siparişi verdik bekliyoruz bakalım ne olacak.

12. Kardeşinizle aynı cihazdan girdiyseniz büyük ihtimal ondandır.

13. Aynı cihazdan giriyoruz zaten. Ama neden ne alakası var ki

14. Multi Account olarak algılamışlardır. Yani 2farklı kişinin kazanacağını siz 2hesap açıp tek kişi kazanıyosunuz diye banlamışlardır.

15. iyide ben 3 farklı hesapla giriş yapıyordum hepsinden çok qapel bulunanım banlandı. Banlanan hesabımı operada acıyordum diger 2 sini ucweble açıyordum.

16. UCWeb ile açtıklarınız banlansa benim dediğim gibi olurdu ama farklı tarayıcılar denemişsiniz. O zaman soru farklı bişeydir. Peki banlanma konusunda iletişime geçtiniz mi?

17. Pc yok ama telden birşeyler yaptım ama cevap gelmedi :(

18. Bence bu sitelerde sadece turkcell paketlerınden alıcaksın dıgerlerı yollamaslar bence

19. Bence facedeki sayfalarından falanda yaz.
    Yoo en büyük kanıt benim 500MB avea net paketi almıştım çünkü zamanında

20. Neden yollamasınlar yaw yollarlar.
    ---
    Yazdım ama cevap verilmiyor ki :s

Yüklüyor...
21/11/2018 - 14:38