Qapel Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
Qapel Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
Ben qapel kullanıyorum guzel web sitesi ama avea hatları ıcın megabaytları olsa ne guzel olur TURKCELL KULLANANLAR İÇİN GÜZEL gunluk 50 mb paket 10 qapel :D

Samet.25

o ne ? :D

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
qapel.com.tr turkcell sen gorevleri yap 10 qapel kazan 50mb turkcel gunluk net var bırıktır daha fazla oduller var iyi forumlar

Samet.25

tesekkürler bilgi için güzel bisey aslında

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Fena degil,biraz ugras ile ufak tefek seyler yapilabilir :)

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
29 qapelim var daha biriktiricem 500 600 yapıcam :D

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
306 qapelim var. Laptop soğutucu fan alcam :)

brk-rtrk

Üye
Ben 250Qya 500MBlik net paketi almıştım. Şimdide 321Q var

marist

marist

Üye
Benim 300 Qapeli gectikten sonra banlandım. Kardesiminkinden gece görüşlü gözlük siparişi verdik bekliyoruz bakalım ne olacak.

brk-rtrk

Üye
Benim 300 Qapeli gectikten sonra banlandım. Kardesiminkinden gece görüşlü gözlük siparişi verdik bekliyoruz bakalım ne olacak.

Kardeşinizle aynı cihazdan girdiyseniz büyük ihtimal ondandır.

marist

marist

Üye
Aynı cihazdan giriyoruz zaten. Ama neden ne alakası var ki

brk-rtrk

Üye
Aynı cihazdan giriyoruz zaten. Ama neden ne alakası var ki
Multi Account olarak algılamışlardır. Yani 2farklı kişinin kazanacağını siz 2hesap açıp tek kişi kazanıyosunuz diye banlamışlardır.

marist

marist

Üye
iyide ben 3 farklı hesapla giriş yapıyordum hepsinden çok qapel bulunanım banlandı. Banlanan hesabımı operada acıyordum diger 2 sini ucweble açıyordum.

brk-rtrk

Üye
UCWeb ile açtıklarınız banlansa benim dediğim gibi olurdu ama farklı tarayıcılar denemişsiniz. O zaman soru farklı bişeydir. Peki banlanma konusunda iletişime geçtiniz mi?

marist

marist

Üye
UCWeb ile açtıklarınız banlansa benim dediğim gibi olurdu ama farklı tarayıcılar denemişsiniz. O zaman soru farklı bişeydir. Peki banlanma konusunda iletişime geçtiniz mi?

Pc yok ama telden birşeyler yaptım ama cevap gelmedi :(

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
Bence bu sitelerde sadece turkcell paketlerınden alıcaksın dıgerlerı yollamaslar bence

Üst Alt