Python v1.9.3 Symbian OS 9.x 5th Edition

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Python v1.9.3 Symbian OS 9.x 5th Edition
Pyhton diliyle yazılmış olan uygulamaları, bu python ana uygulaması ile çalıştırabilmektesiniz. En son güncel sürümüdür ..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: frk uzn, yunus3787, Lord_oF_Dark ve 28 diğerleri

ayhanseda

Üye
Yana yakına arıyordum da meğer burunumun dibindeymiş sağol...

poweremre

Üye
Yüklüyorum programı açıyorum ama uygulama güncelleme açılıyo en son sürümü olan 1.9.7 sini yükledim yine aynısı oldu yardım edeermisiniz....

Ilkaye

Üye
Ben bu sertifika işini çözemedim. Nedir neden engeller beni bilemeidm. BAzen sertifikası yok deniyor bazen sertifika süresi geçmiş diyor (MEsela bunda böyle bir mesaj aldım) Yok mu bunu aşabilmenin pratik ve risksiz bir yöntemi?

ManiaQ Asik

ManiaQ Asik

Üye
hocam bu program sertifikalanmiyor :( neden bilmiyorum bi ilgilenirsen sevinirim

simdiden sagol

Lyciren

Üye
1.9.7 sürümü mevcut ama sertifikalandırıp kurmalısınız

xkvtx

Üye
ne işe yarıyor bu

sedisedisedi1

Üye
sağ ol

gokkurt

gokkurt

Üye
yalnız ben restart uygulamasını yüklerken python for s60 bileşeni eksik uyarısı yapıyo ve program çalışmıyo, sebebi ve çözümü nedir?

muharrems

muharrems

Üye
Saol Dostum

sagomania1907

Üye
hocam uygulamayı nasıl çalıştıracaz bilgi verebilirmisin ? 1 haftadır bununla ugraşıyorum .

cerdar83

cerdar83

Üye
Bende 1.9.6 Sorunsuz Çalıştı Diğerleri Olmadı:pro:

dellli

Üye
arkadaşlar bu sefitika işi bmnmde cnımı sıkıyordu windows live ms kurulmyrdu snra bi sitede da tlfnn seri nosunu istedm 1 gn snra bktm dediki serfitika sorunu olan programı ykle ykldm snrada indrdm tele çlştı süper bşy:D:D

uğur55

Üye
pro açılmıyor

CCCANERRR

CCCANERRR

Üye
arkadaşlar benim python uygulamaları açılmıyor tam açılırmış gibi oluyor ama yok olmuyor yardım edin

elagozlu6718

Üye
abicim su uygulamayı nasıl çalıştırıyoruz adınlatın ya nerden giriyoruz uygulamaya ben kurdum ama yok

bedirhan1000

Üye
erd

--------------- Ekleme ---------------

:bye2::bye2::bye2:erd

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Ben bu sertifika işini çözemedim. Nedir neden engeller beni bilemeidm. BAzen sertifikası yok deniyor bazen sertifika süresi geçmiş diyor (MEsela bunda böyle bir mesaj aldım) Yok mu bunu aşabilmenin pratik ve risksiz bir yöntemi?

süresi geçmiş çogu programı opda nın dagıttıgı(sitemizdende bulabilirsiniz)bi program var onla sertifikalayın programa 20 yıllık sertifika verecektir.ya da telefonun tarihini geriye alın o şekilde yükleyin

mangdaşire

mangdaşire

Üye

hocam bak bunu aşabilmenin tek yöntemi opdadan sertifika almak bende senin gibi almam almam diyordum düşün bak 1 eylülden beri sertfikam elimde hiçbi riski yok internette araştırdım tek yöntem bu.ki bazı sitelerde tel hackle ilgili abuk subuk yazılar yazmışlar onlara kanma telefona zarar verebilier hackliceksen de helloox2.3 ile hackle bi un hack yaparsın bi format atarsın 2 işlemde hacki kaldırırsın satacagın zaman.

Üst Alt