Pulp Fiction (tavsiyelerim) inanılmaz oyuncu kadrosu ;)

 • 14 Şubat 2010
 • 3478 Okunma
 • 2 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Tür : Dram / Aksiyon
  Yönetmen : Quentin Tarantino
  Senaryo : Quentin Tarantino , Roger Avary
  Görüntü Yönetmeni : Andrzej Sekula
  Yapım : 1994, ABD , 154 dk.

  Oyuncular

  John Travolta (Vincent Vega) , Samuel L. Jackson (Jules Winnfield) , Uma Thurman (Mia Wallace) , Harvey Keitel (Winston Wolf/The Wolf) , Tim Roth (Pumpkin) , Amanda Plummer (Honey Bunny) , Ving Rhames (Marsellus Wallace) , Rosanna Arquette (Jody) , Christopher Walken (Captain Koons) , Bruce Willis (Butch Coolidge)

  Gangsterler camiasına içerden, unutulmaz bir bakış. Quentin Tarantino'yu her ne kadar önceki filmi Rezervuar Köpekleri ile çok övgü aldıysa da, kitlelere asıl tanıtan film.

  Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık bir çift küçük soyguncudur. Öteyandan, iki kaşarlanmış gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak, patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahetekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun güzel ve genç karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Cesur bir boksör ise para karşılığı hile yapmayı reddederek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri muhteşem bir şekilde bir araya getirecek, yollarını kesiştirecektir.

  Travolta, Bruce Willis, Harvey Keitel, Samuel L. Jackson, Uma Thurman ve sayısız ünlü oyuncu bu popüler kültür başyapıtında bir araya geliyorlar.
   


  Yazan: haltie

  Pulp Fiction (tavsiyelerim) inanılmaz oyuncu kadrosu ;) İndir

  jejep bunu beğendi.
 2. Mükemmel bir Quentin Tarantino flimi,izlenmesi gereken flimlerden biri.
   
 3. bu filmi izlemeyen sinemadan bahsetmesin:naughty:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2018 - 01:49