Puffin Web Browser V.3.0.10439 [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Puffin Web Browser V.3.0.10439 [HG Türkçe]

Sıradan bir web tarayıcısında olması gerekenlerden daha fazlasını istiyorsanız puffin tam size göre bir tarayıcıdır.
Kişiselleştirme açısından birden çok özelliği bulunmaktadır
En büyük özeliği ise flaş destekli olmasıdır
Tarayıcı rengini istediğiniz gibi ayarlarsınız, arka plana istediğiniz resmi koyabilirsiniz...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Saracen Yusuf, kezban yenge, Anil-D ve 2 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

naytıngen

naytıngen

Üye
:tşk:

212celal

212celal

Üye
teşekkürler

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Direk sildim bozuk

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Biraz zor sorun varrr bende puffinin full surumu yüklü sorun yok nasıl olacak

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

212celal

212celal

Üye
Lisans hatası viriyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Lisans hatası viriyor
Evet bende sonradan farkkettim. Beklemedeym Sağlam crackli sürüm çıkınca türkçeye çevirilip eklenti güncellenecektir...Son sürümde lisans hatası alındığı için, Konu en sorunsuz sürüme güncellendi....

• Beğen
Tepkiler: 212celal

jad06

Üye
Puffin Web Browser 3.5.11554 son sürüm versiyonu full olanıdır malum önceki aynı sürümünde lisans sorunu vardı bu düzeltilmiş halidir sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz dili ingilizcedir artık burdaki çevirmenler türkçe yaparlar hep beraber kullanırız download now yazan yere tıklayarak indirebilirsiniz kalın sağlıcakla...

Not:eski sürümü kaldırın öyle yükleyin.

naytıngen

naytıngen

Üye
Teşekkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Puffin Web Browser 3.5.11554 son sürüm versiyonu fu ll olanıdır malum önceki aynı sürümünde lisans sorunu vardı bu düzeltilmiş halidir sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz dili ingilizcedir artık burdaki çevirmenler türkçe yaparlar hep beraber kullanırız download now yazan yere tıklayarak indirebilirsiniz kalın sağlıcakla...

Not:eski sürümü kaldırın öyle yükleyin.
Daha öncede denemiştim. Senin gönderdiğinde de denemedim ama sonuç aynı...
Uygulamayı orjinal haliyle kullanabiliyoruz fakat dil dosyasını ekleyip topladığımda mecbur imzalamam lazım ve bizdeki imzalarla resimdeki hatayı alıyorum.
Eğer imzayı bozmadan toplamanın bir yolunu bulabilirsem o zaman bu sorunuda aşmış oluruz
En kolay yolu dil dosyasını yapımcıya gönderdim ama geri dönüş bile yapmadılar
Sizden istediğim mağazada türkçe dil isteğinizi belirtmeniz o zaman benim dil dosyasına mahkum kalacaklardır ve eklenecektir

jad06

Üye
Haklısın ama ben önceki kendi dilinde olan son sürümde olan türkçeye çevrilmeyen olanında lisans hatası alıyordum daha sonra senin verdiğin türkçe olanada baktım ondada aynı sorun vardı sadece bilki aynı sorun orjinaldede veriyordu ondan bu sağlam olanı türkçe olmasada ingilizce kullanmadada sorun olmayacaktır şuan sorunsuz kullanıyorum sen benim gönderdiğimi bi yükle telefonuna öyle bir sorun almayacaksın güven bana

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın ama ben önceki kendi dilinde olan son sürümde olan türkçeye çevrilmeyen olanında lisans hatası alıyordum daha sonra senin verdiğin türkçe olanada baktım ondada aynı sorun vardı sadece bilki aynı sorun orjinaldede veriyordu ondan bu sağlam olanı türkçe olmasada ingilizce kullanmadada sorun olmayacaktır şuan sorunsuz kullanıyorum sen benim gönderdiğimi bi yükle telefonuna öyle bir sorun almayacaksın güven bana
Resimler senin gönderdiğine türkçe dil entegre edilip alınmıştır :)
Beni anlamadın galiba. Ben daha öncedende senin gönderdiğini buldum ve o haliyle kullanılıyor ama Türkçe dil dosyasını entegre ettiğimde resimdeki hataları alıyorum
Kısacası uygulamaya müdahele ettiğimiz zaman resimdeki hatayı alıyoruz. Tek çözümü yapımcının Türkçe dil dosyasını eklemesi...

jad06

Üye
Ozaman halısın arkadaşım doğru söze ne denirki olmuyorsada sağlık olsun mahsat arkadaşlar son sürümü rahatça kullansın değilmi sonra eski sürümde durmadan her açtığında son sürümü çıktı güncellensinmi diye çıkıyor kal sağlıcakla

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman halısın arkadaşım doğru söze ne denirki olmuyorsada sağlık olsun mahsat arkadaşlar son sürümü rahatça kullansın değilmi sonra eski sürümde durmadan her açtığında son sürümü çıktı güncellensinmi diye çıkıyor kal sağlıcakla
Uğraşıyoruz bir şekilde halletmeye ama olmayıncada olmuyor malesef. rica ederim. sende kardeş

ByKatre

ByKatre

Üye
Güzel olmuş yeni sürümlere de lazım