Yardım PUBG Mobile bilgisayar sürümü nasıl indirilir?


    Konu Sahibi
PUBG Mobile PC sürümü de varmış doğru mu? PUBG Mobile bilgisayara ücretsiz mi indiriliyor? PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanılıyor?
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
PUBG isimli oyun bilgisayarlarda akıllı cep telefonlarında olduğu gibi ücretsiz olarak indirilemiyor. Oyunu masaüstü PC’lerinizde ücretsiz oynamak için tek bir yöntem bulunuyor oda bilgisayarlarınıza Android Emulator indirip kurmak.


Daha çok bu gibi yöntemlerde bilgisayar kullanıcıları Nox Player olarak isimlendirdiği Android Emulator’ü tercih etmektedir. Bu adresi ziyaret ederek Nox Player’ı indirebilecekken, daha sonra PUBG Mobile APK’sini kurulum tamamlandıktan sonra NOX Player ile birlikte cihazlarınıza kurabilirsiniz. Anasayfada çıkan PUBG Mobile oyunun simgesine tıkladıktan sonra, oyunda 600 MB'lık bir güncelleme yapılacaktır. Bu güncelleme ardından ise işlem oldukça basit ve kolay.


Oyunu kurduktan sonra karakter kontrolünü WASD tuşu ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Karakterin normal PC oyunlarında olduğu gibi mouse kontrolünde hareket etmesi için “V tuşunu kullanmanız gerekiyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buraxlive ve TheNightMare.

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt