PUBG LITE, Türkiye'de Çıktı; Ücretsiz İndirin!

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
PUBG LITE, Türkiye'de Çıktı; Ücretsiz İndirin!
Battle Royale oyunu PUBG'nin ücretsiz olarak sunulan PUBG LITE versiyonu Türkiye için indirilmeye sunuldu. Oyunu ücretsiz olarak aşağıda yer alan linkten indirebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri
OSWindows 7,8,10, 64bit
CPUCore i3 2.4GHz
RAM4GB
GPUIntel HD Graphics 4000
HDD4GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
OSWindows 7,8,10, 64bit
CPUCore i5 2.8GHz
RAM8GB
GPUNVIDIA Geforce GTX 660 or
AMD Radeon HD 7870
HDD4GB

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, TheNightMare., Silinen Üye 2553318 ve 2 diğerleri

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
bu güzel haber için teşekkürler. steam versiyonunu almayı düşünüyordum. lite versiyonunun ne farkı var? bot mu atıyor oyuna

PALA.

PALA.

Üye
Faydalı birşey olsaydı bedava olmazdı.
Ülkemiz gençlerine bedava verilen uyuşturucu misali yakında anlarsınız ne demek istediğimi...

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Karacaahmet1993, MAERKEK ve 1 kişi daha

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Ülkemiz gençlerine bedava verilen uyuşturucu misali yakında anlarsınız ne demek istediğimi...
eskiden metin 2 ve knight çok patlamıştı. bi ara dota 2 ve league of legends, cs go. şimdi de bu çıktı. cs go yu bayadır oynamıyom ama bu pub g güzel. yeni başladım. sanırım h1z1in programcılarından biri ayrılıp bu oyunu çıkarmış

supragt

supragt

Üye

9 sene önce askere gitmeme 3-4 ay varken metin2 ye fazlasıyla bağımlı olmuştum sabah akşam oynardım :) dediğiniz gibi aşırı derecede bağımlılık yapıyor bu tarz online oyunlar. O yüzden pubg ye bulaşmadım. Şu an bilgisayarımda Nfs Most Wanted 2005 yüklü ara sıra onu oynuyorum onu da günde en fazla 1 saat.

PALA.

PALA.

Üye
9 sene önce askere gitmeme 3-4 ay varken metin2 ye fazlasıyla bağımlı olmuştum sabah akşam oynardım :) dediğiniz gibi aşırı derecede bağımlılık yapıyor bu tarz online oyunlar. O yüzden pubg ye bulaşmadım. Şu an bilgisayarımda Nfs Most Wanted 2005 yüklü ara sıra onu oynuyorum onu da günde en fazla 1 saat.
Zaten sıkıntı bağımlı hale getirmesi, Hindistanda bu oyunu yasakladılar, bizde ise bedava oldu.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Karacaahmet1993, Silinen Üye 2553318 ve 2 diğerleri
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
İndirdim baktım hakikaten de çok zayıf olmasına rağmen benim bilgisayarda donmadan oynatıyor. Ama Sinan abinin dediği gibi bağlamaya çalışıyorlar . Cs Go'dan misal botlarla oynamayı ücretsiz yaptılar mesela millet deneyip oynayacak bağlandıkça daha fazlasını isteyip eninde sonunda paralı versiyona geçecek fikri var şahsi fikrim :eller:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hepsi soyguncu

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, PALA., Silinen Üye 2553318 ve 1 kişi daha
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bizde soyulmaya razı olanlar :ehe

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Cadillac34, Silinen Üye 2553318 ve 1 kişi daha

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
sanat için soyuluyoruz işte :D sonuçta oyunlarda bir sanat eseri.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Cazır cazır internet harcamaktan başka işe yaramaz. İlle de ben interneti öderim diyen varsa buyursun alsın oyunu ödesin interneti. Oyun internetsiz oynanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, PALA., MAERKEK ve 1 kişi daha

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Cazır cazır internet harcamaktan başka işe yaramaz. İlle de ben interneti öderim diyen varsa buyursun alsın oyunu ödesin interneti. Oyun internetsiz oynanmıyor.
2 saatlik oynamada ne kadar yer mesela

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Sınırsız interner varsa AKK de kalktı zaten sorun olmaz ki

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34, Silinen Üye 2553318 ve MAERKEK
z.turk30

z.turk30

Üye
Gençler ne yapsın,bizler napalım sigara içki mi içelim? Uyuşturucu kullanımı ve yaş aralığı,temini ne kadar kolay.Bu hatırlatmayı gözardı etmeyin.Değerli vaktimizi kendimizi beladan uzak tutarak geçirelim..

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, MAERKEK ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Gençler ne yapsın,bizler napalım sigara içki mi içelim? Uyuşturucu kullanımı ve yaş aralığı,temini ne kadar kolay.Bu hatırlatmayı gözardı etmeyin.Değerli vaktimizi kendimizi beladan uzak tutarak geçirelim..
o da doğru ama bir taraftan bakarsak oyun oynamak yerine sporla da ilgilenebilirler :D

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Cadillac34

Üye
2 saatlik oynamada ne kadar yer mesela
Tam bilmiyorum ama araştırmalarıma göre; 30dk 1 maç ortalama 30,35 MB x 4 = 2 saatlik maç 120.140 MB kota yiyor (Discord'suz). Discord ile beraber 250-300 GB kadar çıkıyor. Windows 10 kullananlar için Veri Kullanımı bölümünden takip edilebiliyor. O da tahminen 11 GB veri kullanıyor. Bu bilgilerin doğruluğu var mı yok mu bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Tam bilmiyorum ama araştırmalarıma göre; 30dk 1 maç ortalama 30,35 MB x 4 = 2 saatlik maç 120.140 MB kota yiyor (Discord'suz). Discord ile beraber 250-300 GB kadar çıkıyor. Windows 10 kullananlar için Veri Kullanımı bölümünden takip edilebiliyor. O da tahminen 11 GB veri kullanıyor. Bu bilgilerin doğruluğu var mı yok mu bilmiyorum.
2.5 gb yemiş. 3 gündür oynuyorum ara ara.
wifi toplam kullanım 517gb son 30 günde