PsP usb kol takılabilir mi ?


Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
PsP usb kol takılabilir mi ? hele ki ilk modele e1004 olana ? birde arkadaşlar ps1 deki oyunları yüklemek istiyordum mümkün mü ?
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
USB kol takılır herhalde, bunun için port yapman lazım falan hem cihaz bozulabilir hemde hoş olmaz. Oyuna gelince de PSP Playstation 1 emulator'ler vardır, onlar yardımcı olur sana.
 
  • Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim doğuşcum :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt