Uygulama Psp Oyununu Çalıştıramıyorum :) Bilen lütfen yardım etsin arkadaşlar...

Sponsorlu Bağlantılar

burkansimsek

burkansimsek

Üye
    Konu Sahibi
Psp Oyununu Çalıştıramıyorum :) Bilen lütfen yardım etsin arkadaşlar...
Telefonum: General Mobile Discovery
Sorun yaşadığım oyun : Sword Art Online'nin PSP oyunu (ISO formatlı)
Sorunum ise şu : PSP oyunlarından birisini geçen telefonum da denim dedim ilk 15 dakika sorun çıkmadı. Ama bölüm atladıktan sonra oyun donup kalıyor bazen bu durum sadece oyunlada sınırlı kalmıyor ve komple telefon donuyor bende mecburen bataryayı çıkartıp geri takmak zorunda
kalıyorum :(
Oyunun donmasının nedenini bir türlü çözedim. Oynamayı gerçekten çok istediğim bir oyundu :(
Sorunu çözebilen arkadaşlar lütfen yardımlarınızı benden esirgemeyin :)

eren3546

eren3546

Üye
30-50mb olan oyunlar acar yani ripli olacak
google ye psp ripli oyunlar yaz bulursun yüksek mb li oyunlar acmaz30-50mb olan oyunlar acar yani ripli olacak
google ye psp ripli oyunlar yaz bulursun yüksek mb li oyunlar acmaz

.caner.

.caner.

Üye
Hangi emulator ile açılıyor?

eren3546

eren3546

Üye

• Beğen
Tepkiler: .caner.
eren3546

eren3546

Üye
luxor - Crash Team Racing gibi bir kac oyun denedim sorunsuz acıyor
başka emulatörlerde var biraz araştırıyorun şum bulursam ekliyecegim foruma linkleriniarastırdım cihazımın ram ı yetersiz kaldı cogu oyunda kasıyor emulatorun biraz daha gelişmesi lazım diye düşünüyorum

1.5 ghz ve 1 gb ram olan tellerde saglıklı calışıyormuş...

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
luxor - Crash Team Racing gibi bir kac oyun denedim sorunsuz acıyor
başka emulatörlerde var biraz araştırıyorun şum bulursam ekliyecegim foruma linkleriniarastırdım cihazımın ram ı yetersiz kaldı cogu oyunda kasıyor emulatorun biraz daha gelişmesi lazım diye düşünüyorum

1.5 ghz ve 1 gb ram olan tellerde saglıklı calışıyormuş...
Benim ki 1.6 2gb :pro:

burkansimsek

burkansimsek

Üye
    Konu Sahibi
peki bahsettiğim oyunun riplisini bulmam mümkünmü acaba? bu arada ripli oyunlar için bildiğiniz iyi siteler varsa yazabilirmisiniz acaba? :)

Üst Alt