Psp 1000 fat için batarya nerden bulabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok yanlış iş yapıyorsun. Aldığın psp yi iade edip üzerine biraz para ekleyip düzgün çalışan slim kasa psp al. Alacağın batarya uyumsuz veya sorunlu çıkarsa ne yapacaksın. 500 tl çok para. Parana yazık etme.
yine çok kararsız kaldım fat kasa alarak hatamı ettim şimdi
Mesaj birleştirildi:

Kardeşim çok yanlış iş yapıyorsun. Aldığın psp yi iade edip üzerine biraz para ekleyip düzgün çalışan slim kasa psp al. Alacağın batarya uyumsuz veya sorunlu çıkarsa ne yapacaksın. 500 tl çok para. Parana yazık etme.
Aslında bende iade etmeyi ya da satmayı düşündüm de slim modellerin de bataryası olmayanları bile en az 2000 lira ve yanında verdikleri hafıza kartı da 1 veya 2gb :( . Birkaç yerden duyduğuma göre psp slim bataryası batarya ile kapak arasına bir şey sıkıştırarak psp fat'da kullanılabiliyormuş denesem işe yarar mı ya da kaç saat gider yani benim için 2-3 saat gitse yeter çünkü zaten tatiller dışında hafta içi evde olmuyorum ve oynama şansım olmuyor. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
yine çok kararsız kaldım fat kasa alarak hatamı ettim şimdi
Mesaj birleştirildi:

Aslında bende iade etmeyi ya da satmayı düşündüm de slim modellerin de bataryası olmayanları bile en az 2000 lira ve yanında verdikleri hafıza kartı da 1 veya 2gb :( . Birkaç yerden duyduğuma göre psp slim bataryası batarya ile kapak arasına bir şey sıkıştırarak psp fat'da kullanılabiliyormuş denesem işe yarar mı ya da kaç saat gider yani benim için 2-3 saat gitse yeter çünkü zaten tatiller dışında hafta içi evde olmuyorum ve oynama şansım olmuyor. Bilgisi olan var mı?
Bizim ülkemizde herkes üçkağıtçı ve sahtekar olduğu için en az 14 senelik makineleri fahis fiyattan satıyorlar. Sen aldığın cihazı iade et ve aramaya devam et illaki uygun fiyata psp denk gelir. Ben psp ye 300 400 liradan yukarıya para vermem. Oyun konusuna gelince de İnternetten indirip atabiliyorsun. Biran önce geri verip düzgün psp aramaya başla.

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Bizim ülkemizde herkes üçkağıtçı ve sahtekar olduğu için en az 14 senelik makineleri fahis fiyattan satıyorlar. Sen aldığın cihazı iade et ve aramaya devam et illaki uygun fiyata psp denk gelir. Ben psp ye 300 400 liradan yukarıya para vermem. Oyun konusuna gelince de İnternetten indirip atabiliyorsun. Biran önce geri verip düzgün psp aramaya başla.
iade edemem çünkü adam bursada ve geri göndermeye kalksam en az 200 tl kargo ücreti vermem gerekir ve zarar ederim. Yani şimdi hiç bir türlü batarya uyduramaz mıyım bu psp ye?
Mesaj birleştirildi:

iade edemem çünkü adam bursada ve geri göndermeye kalksam en az 200 tl kargo ücreti vermem gerekir ve zarar ederim. Yani şimdi hiç bir türlü batarya uyduramaz mıyım bu psp ye?
mesela şu videodaki gibi?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

yani bu psp diğerlerine göre baya uygundu bataryasız memory card sız verenler bile en az 1300-1500 tl'ydi. 800-900 tl civarı olanlarda arızalı olanlardı. Evet yine aceleci davranıp ilk bulduğumu almış gibi oldum ama satmak istemiyorum benim merak ettiğim psp slim bataryası alıp bu konsolda kullanırsam şarjının ne kadar gideceği.
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

yani bu psp diğerlerine göre baya uygundu bataryasız memory card sız verenler bile en az 1300-1500 tl'ydi. 800-900 tl civarı olanlarda arızalı olanlardı. Evet yine aceleci davranıp ilk bulduğumu almış gibi oldum ama satmak istemiyorum benim merak ettiğim psp slim bataryası alıp bu konsolda kullanırsam şarjının ne kadar gideceği.ya da 2.el bir fat bataryanın ne kadar dayanacağı.

Son düzenleme:
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
sanırım bu kadar kargaşa bunu en baştan söylemediğim için çıktı. Henüz 15 yaşındayım ve annemle babam bağımlı olmamam için akıllı telefon almama izin vermiyorlar şuanlık bir bilgisayarımda yok. Bu yüzden önce bir nokia e6 aldım (şuan nokia e6'dan yazıyorum). Yani bi akıllı telefonum olsa neden bu kadar fazla soru sorup sürekli e6'ya oyun yüklemeye çalışayım ki? E6'nın da oyunları artık sıktığı için bende bütçeme göre psp almaya karar verdim. Yani akıllı telefon olsa almazdım zaten telefona bağlayabileceğim ps3 kollarım ve otg kablom da var. Yine de çok soru sorarak sizi rahatsız ettiysem özür dilerim :(
ben rahatsız olmadım ailen de oldukça haklı yani ona bakılırsa bende epeydir n70 kullanıyorum iyi kötü bir bilgisayar ile su gibi geçinip gidiyoruz insanlar sokakta görünce şaşırıyor fotoğraf çekiyorlar (gerçi bu durum biraz da telefonun rengi ile alakalı pembe mor arası bir rengi var kasanın). Çok nadir pişman oldum tercihim konusunda zaten benimki hobi gibi birşey ama sözümün arkasında hala duruyorum şu an ki hedefim temiz az kullanılmış nintendo ds lite ya da 3ds almak zamanında çok güçlü androidler kullandım emulasyon appleri ile oynamak istediğm oyunları da denedim ama gerçek donanım bana ayrı bir haz veriyor açıkçası n70 i de o sebeple aldım sırf zamanında n serisi bir cihaz kullanamadığm için
Mesaj birleştirildi:

Kardeşim 10 15 sene önce çıkmış olan makinelere burada bir telefon bilgisayar parası istiyorlar. Bugün bir psp ye 300 600 tl para mı verilir? Ben birkaç yıl önce 1500 tl ye ps3 aldım hala kullanıyorum simdi fiyatları olmuş 6000 tl. Bizde biliyoruz hiçbir şey orijinalinin yerini tutmaz. Ben kardeşe kolay yolu gösterdim. Yoksa psp gerçekten güzel cihaz. Ayrıca psp almakla bitmiyor onun için özel üretilen memory stickler var onu da bulması gerekiyor. Bugün bir wii almak istesen dünya kadar para istiyorlar burada. Yur dışında 100 dolar olan bir psp ye neden burada 600 ile 1000 tl arası para ödeniyor? Aynı şey şu anda benim kullandigim ps3 için gecerli. 2 sene önce ps3 e 100 lira ve altında çok rahat oyun alabiliyorken bugün 150 liradan aşağı oyun bulamıyorsun. Bizim insanlarımız fazla paragöz oldukları için miladi dolmuş cihazlara fahis fiyatlar istiyorlar.
para konusunda sorunun olmayınca gözün görmüyor ayrıca eşten dosttan alınca daha ucuza geliyor bu tarz ürünler sarı siteden çok ucuz olmadığı sürece ürün almıyorum ama fiyat uyarsa da elden alıyorum

Son düzenleme:
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
ben rahatsız olmadım ailen de oldukça haklı yani ona bakılırsa bende epeydir n70 kullanıyorum iyi kötü bir bilgisayar ile su gibi geçinip gidiyoruz insanlar sokakta görünce şaşırıyor fotoğraf çekiyorlar (gerçi bu durum biraz da telefonun rengi ile alakalı pembe mor arası bir rengi var kasanın). Çok nadir pişman oldum tercihim konusunda zaten benimki hobi gibi birşey ama sözümün arkasında hala duruyorum şu an ki hedefim temiz az kullanılmış nintendo ds lite ya da 3ds almak zamanında çok güçlü androidler kullandım emulasyon appleri ile oynamak istediğm oyunları da denedim ama gerçek donanım bana ayrı bir haz veriyor açıkçası n70 i de o sebeple aldım sırf zamanında n serisi bir cihaz kullanamadığm için
benimkine hobi değil de yokluk denebilir :)

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
eskiden japon açık arttırmaları olurdu ucuza satılırdi çoğu konsol o şekilde geldi sarı siteye zamansızlık yüzünden girememiştin
Mesaj birleştirildi:

*girememiştim o işlere manyak para varmış meğer

• Beğen
Tepkiler: z.ibra
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ne diyeyim geçmiş olsun o zaman.