psiloc pro ların yükleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
besiktasli34

besiktasli34

Üye
    Konu Sahibi
psiloc pro ların yükleme sorunu
Arkadaslar ben psiloc pro'ları yüklemede problem yasıyorum.nedir, mesela daha evvel yükledigim programların üzerine simdi yeni program yani baska bir psiloc pro yüklemek istiyorum eskiden bunu tarihi geri alarak yapabiliyorduk,key le beraber simdi negative arkadasımızın dosyaları verdigi yerde bunu anlatmıs ama ben konuyu cözemedim mesela orada derki,sistem/programs/rro.exe dosyasını calıstırarak eski psiloc uygulamalarını kaldırın der ama ben bunu uygulayamadım dosya yönetim programı ile bunu basaramadım,psiloc pro yükleyince eski programlarım kullanılmaz oldu,simdi ben yeni program, yani psiloc programları eskileri ile beraber kullanılır sekilde yükleyebilmem için bana bir yol gösterebiilecek arkadaslara tesekkür ederim...

enigma

enigma

Üye
psiloc programlarından 2-3 tane yükleyebiliyorsun gerisinde hep hata veriyor yenisi çıktı yenisini yükle diyor. sildiğin programların kaydı mmc karta kurduysan orda kalıyor. yeni program yüklediğinde eskisini görüyor ve daha yenisi çıktığını sana bildiriyor. ben iki program dışında psiloc programlarını yüklemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt