Proximity

Sponsorlu Bağlantılar

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Proximity
Lg g3 telefonumda proximity yani yakinli[/url][/IMG] k sensoru kapanmıyor ayarlarından da buldum ama üstüne tiklayinca ss deki yazı çıkıyor acil yardım eder misiniz? [/url][/IMG]

Ss koydum ama geldimi bilmiyorum proximity sensor on/of var ve üstüne tikliyorum tikladiktan sonra ise node value is null yazısı çıkıyor acil yardım?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Lg g3 telefonumda proximity yani yakinli[/url][/IMG] k sensoru kapanmıyor ayarlarından da buldum ama üstüne tiklayinca ss deki yazı çıkıyor acil yardım eder misiniz? [/url][/IMG]

SS yok ? ayrıca neden kapatmak istiyorsun

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Yakinlik sensoru bozuk ve telefonla arama yapınca ekran kararıyor aramayı karşı taraf kapatmadan ben kapatamiyorum
Hiç mi cevap yok?

abk2

Üye
Kerem öncelikle merhaba.SS in siteye gelmemiş ss ini göremiyoruz.Eğer telefonunun gizli menüsünden proxımıty teste kadar girdiysen; calibration yapabilir veya elle proximity cal değerini 650 lere getirebilirsin.650 iyi gelmezse testten kendin ayarlayabilirsin.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Sorunsuz günler dilerim

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Peki calibration u nerden yapabilirim ve proximity nin cal değerini nasıl yukseltebilirim?

abk2

Üye
Bende lg p880 4x hd vardı ve anladığım kadarıyla sendeki sorun olmuştu.Benim telefonumda gizli menüye 3845#*880# yazınca giriliyor.Daha sonra sırasıyla Device Test, All Auto Test Menu-Full, ALC/Proximity Test e giriş yapıp,Default'a basarak Proximity Cal değerine geliniyordu.Oradan 650 yaptığımda benim için iyi olmustu.Ama sen istersen calibrationdan daha ayrıntılı ayar yapabilirsin.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Peki calibration u nerden yapabilirim ve proximity nin cal değerini nasıl yukseltebilirim?

öyle bir ayar olduğunu sanmıyorum veya ayardan kaynaklandığını sanmıyorum...

büyük ihtimalle yakınlık sensörü bozulmuş veya üzeri çizilmiş olabilir

keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
    Konu Sahibi
Bu ilk değil zaten yakinlik sensorunun 3. Bozulusu ama garantiye gönderip 15 gün bekleyip 2 ay sonra tekrar böyle olmasını istemiyorum ve bu yüzden temelli kapatmak istiyorum sensoru yani telefonu kulağıma goturdugumde bile kapanmasin istiyorum ekran ve bi program ile proximity sensoru kapattım bende akıllı kılıf var kapağını açıp kapattıktan sonra artık ekran açık oluyor ama ben telefonu kilifsiz kullanan biriyim sırf bu sensor yüzünden kılıf takiyorum artık kesin bi çözüm istiyorum cevaplarinizi bekliyorum

Üst Alt