program yükleme hatası yardım pls

Sponsorlu Bağlantılar

mucab77

mucab77

Üye
    Konu Sahibi
program yükleme hatası yardım pls
slm arkadaslar

ben windows xp home kullanıyorum
bazı programlarda yükleme yapamıyorum baska xp kullanan pcler aynı programı yükleyebiliyor yardımzı olursanız cok sevinirim

bu hatayı veriyor.

mucab77

mucab77

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu konuda kımse bir sey bilmiyormu yaaa

kırk yılın basında bir yardım istedik :'( :'( :'(

blue_hangman

blue_hangman

Üye
ekran kartında bir sorun olbilir veya o dosyayı yalnışlıkla silmiş olbilirsin eğer dosyayı sildiysen bilgisayara format atman gerekiyor...

vormound

Üye
abı o problem bendede oluyo genellıkle eskı oyunları yuklerken calıstırma sıstemlerı dos oldugu ıcın uyumsuzluk oluyo... yanı o bılgısayrda bence calıstırman mumkun değil... ayrıca arkadasım her seye format oha yane... olmadı ındırırsın dll lerı yenıden yuklersın ne yanı her b.ka format mı olurmus... :angry:

Altun.

Altun.

Üye
Originally posted by vormound@Sep 4 2005, 03:42 PM
abı o problem bendede oluyo genellıkle eskı oyunları yuklerken calıstırma sıstemlerı dos oldugu ıcın uyumsuzluk oluyo... yanı o bılgısayrda bence calıstırman mumkun değil... ayrıca arkadasım her seye format oha yane... olmadı ındırırsın dll lerı yenıden yuklersın ne yanı her b.ka format mı olurmus... :angry:
[post=154504]Quoted post[/post]​

çok doğru iyiki bi format biliyoruz :hoho: yoksa napardık??

mucab77

mucab77

Üye
    Konu Sahibi
ne yapsam acaba pc yimi degiştirsem

ne dandik bir hata yaaa :vur:

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by mucab77@Sep 6 2005, 03:27 PM

[post=156385]Quoted post[/post]​

oha. telin sarzı bitti yeni batarya alım gibi oldu ha :wacko:

hasank

Üye
Originally posted by m.ozan+Sep 6 2005, 04:04 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(m.ozan &#064; Sep 6 2005, 04:04 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mucab77@Sep 6 2005, 03:27 PM

[post=156385]Quoted post[/post]​

oha. telin sarzı bitti yeni batarya alım gibi oldu ha :wacko:
[post=156457]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

+1 :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

damadada

Üye
cok basıt bırvacıklamayapmamııstersen bazıoyunlar illaaa 16 bıt formasyonunda calısıyo yanıdrıver 1 oyunu ornekolabılır muhtemelen sen 32 bıt versıyonunda ekrankartını kullanıyosundur oda cakısma yaptıgından bence sıstemde uyumsuzluga nedenoluyo
ya eskı programyadaoyun kurma yadaaaaaaaaaa gıt 1990 model bılgısayar al

B16

B16

Üye
ekran kartında bir sorun olbilir veya o dosyayı yalnışlıkla silmiş olbilirsin eğer dosyayı sildiysen bilgisayara format atman gerekiyor...

ya kardes tamam hadi dosyayı yanlışlıkla sildi diyelim neden format qereqi duyyosunuz ki pc'ye yazık deqil mi?
hiç bişe bilmiyosa qir bi internet cafeye yada komşunun bilqisayarına sistem32 den autoexec.nt dosyasını kopyalayıp kendi sistem32 ne yapıştır.
başka pcdekiyle benimki olur mu demeyin oluyor.

buyur autoexec.nt

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Xp cd sini takıp sistem onarımı yap
olmadı windows installer güncellemesini elle al
yine olmadı... olur olur...:D

toprakumit

toprakumit

Üye
Kardeş yapacağın şey serv. Pack 2 yi yüklemek ama dur acele etme nisanda pack 3 çıkacak onu yüklersen sorun kalkar. Bak yüklediğin resimdede çalıştırmak için uygun değil diyor... pack ını yükselt ;)

senalanyam

Üye
sen önce adam gibi link koy

Üst Alt