Program Nasıl Eklicem?maxicepe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
Program Nasıl Eklicem?maxicepe
arkadaşlar ben de güzel programlar oyunlar vb güzel şeyler var.ben bunları sizlerle paylaşmak istiyorum ama bunu nasıl yapıcam.ben bunları bi siteden bulmadım.bi cd de var ve internette yayınlamak istiyorum.nasıl yapcam yardım ederseniz sevinirim.bizim de şu maxicebe bi katkımız olsun dim ama.hep al al burdan oluyo biraz da ben ekliyim

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
eyvalla abi

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
ya bişey dicem orda dosyaları nasıl indirceğim yazıyo.ben dosya internete nasıl koyabileceğimi öğrenmek istiyorum

msw

msw

Üye
adresine gidiyorsun...
gözattan dosyanı ekliyorsun
download linkini buraya kopyalıyorsun

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(perkon &#064; Nov 22 2005, 11&#58;24 PM) [post=213329]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya bişey dicem orda dosyaları nasıl indirceğim yazıyo.ben dosya internete nasıl koyabileceğimi öğrenmek istiyorum
[/b][/quote]

Linkteki 2. mesajda kocaman harflerle yazıyor "siteye dosya upload etme" diye, sen orayı okuyacaksın.

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
ee ben onu sonradan gördüm ama işi işen geçmişti yazı forma yazmıştım bile saol abi cvp için

Salihyet

Salihyet

Üye
rapidshare.de olmazsa
megaupload.com olabilir.

midnight

midnight

Üye
<span style="color:#FF0000">Upload için:</span> öncelikle rapidshare.de adresine giriyoruz.

<div align="right">[post=]Quoted post[/post]</div>

<span style="color:#3333FF">dosya indirmek için:</span>

<div align="right">[post=]Quoted post[/post]</div>

bu siteden bir saatte 20 mb dan büyük birşey indirince o saat boyunca başka birşey indiremiyorsun.yani bu yazı çıktıktan bir saat sonra
indirebilirsiniz

You have requested 22067 KB in one hour. If you request a file and get a download-link, your download-counter is increased immediately.
This is neccessary in order to give you completely anonymous download-links without strong restrictions. We protect your privacy.
In order to finance this webspace, downloads are limited for free-users. This file exceeds your download-limit.
Please wait one hour. Or maybe you want to get a PREMIUM-Account, too? NO subscription&#33; Instant access&#33;
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
çok saol abi artık bende program koyabilcem artık.benim de biraz katkım olsun biraz

hasisa

hasisa

Üye
bekliyoruz kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt