Profiexplorer Elinde Olan Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undead1

Üye
    Konu Sahibi
Profiexplorer Elinde Olan Var Mı?
site de arama yaptım ama bi türlü bulamadım bugün bi arkadaşta gördüm baya güsel ve kullanışlı bi uygulama elinde olan varsa siteye upload ederse sevinirim eski fakat sitede yok yada ben bulamadım yoksa varmı umarım yardımcı olursunuz .........

undead1

Üye
    Konu Sahibi
yok mu arkadaşlar zaten topu topu 3 kişi okumuş

undead1

Üye
    Konu Sahibi
ewallah arkadaşım bunları bende buldum enson versiyonu da indirdim ama E sürücüsüne giriyor ama sistem dosyasını bulmuyor birde bana sadece explorer ı lazım mail i silmek istedigim de ise explorer da siliniyor ..... explorer ı nasıl saklayıp maili silebilirim acaba ?

undead1

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(hasisa &#064; Dec 12 2005, 12&#58;05 AM) [post=225671]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tıkla
[/b][/quote]

bir de bu cep bilg... için olan versiyon benim tel açmıyor bunu

undead1

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(undead1 &#064; Dec 12 2005, 01&#58;36 AM) [post=225736]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hasisa &#064; Dec 12 2005, 12&#58;05 AM) [post=225671]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tıkla
[/b][/quote]

bir de bu cep bilg... için olan versiyon benim tel açmıyor bunu
[/b][/quote]

aynı zamanda bir alt versiyonu da E sürücüsünde ki sistem klasörünü açmıyor sadece profiexplorer yokmu arkadaşlar ya bunlar pek bir işe yaramazki bana sadece dosya yönetici lazım mail programı değil .....

msw

msw

Üye
Profiexplorer &#305; kullanmak için profimaili kurman gerekiyor...profimaili ayr&#305;ca kald&#305;r&#305;p explorera dewam edemiyorsun ikisi birbiriyle ba&#287;lant&#305;l&#305;...maili bi kenara at di&#287;erini kullan ben öyle yap&#305;yorum...Ayr&#305;ca system dosyalar&#305;n&#305; görüntülemek için ayarlardan show--&#62;>hidden files seçili olmas&#305; gerekiyor....

undead1

Üye
    Konu Sahibi
saolasın bide öle deneyiiim

undead1

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(msw &#064; Dec 12 2005, 02&#58;08 AM) [post=225752]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Profiexplorer ı kullanmak için profimaili kurman gerekiyor...profimaili ayrıca kaldırıp explorera dewam edemiyorsun ikisi birbiriyle bağlantılı...maili bi kenara at diğerini kullan ben öyle yapıyorum...Ayrıca system dosyalarını görüntülemek için ayarlardan show--&#62;>hidden files seçili olması gerekiyor....
[/b][/quote]

dostum çok saol dedigin gibi yaptım ve düzgün bir şekilde çalışıyor ewallah teşekkür ederim

msw

msw

Üye
rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt