ProCam 2 - Camera and Photo Editor v3.5 İpa (Kamera Ve Fotoğraf Editörü)


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
IOS 7.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad, ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.

Sürüm 3.5 Yenilikler:
◉ procain 2 yeniden tasarlanmış ve iPhone 6 ve iPhone 6 Plusthe Retina HD görüntüler tam olarak yararlanmak için optimize edilmiştir. Tüm UI öğeleri akıldathe büyük ekranlar ile yeniden düşünülmesi ve aynı zamanda tam şimdi oryantasyon uyarlanabilir edilmiştir. Sadece ~ 40MB check inthe app boyutu tutarak daha yüksek çözünürlüklü varlıklar eklendi.

◉ eklendi fotoğraf düzenleme uzantısı.theYerli Fotoğraflar uygulaması procain etkinleştirmek emin olun - iOS 8 sadece.

◉ eklendi manuel odaklama Pikleyen ve manuel odak ayarları seçeneklerini yardım - iOS 8 sadece.

HDR modunda orijinal fotoğraf seçeneği şimdi ayarlarında devre dışı bırakılabilir kaydet ◉ - iOS 8 sadece.

◉ Geliştirilmiş ufuk ızgara.

◉ Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Teşekkürler indirdim gayet güzel bir uygulama
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt