Pro Evolution Soccer 2017 by KONAMI - Android

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
LG G4 Sorun Olmaz :D

Denerseniz Bilgim Olsun :D
Kardeşim Mc4'ü bitirdim yeni. Roota gerek kalmadı. Pes'i oynamam için önce adam gibi lisanslı takımlar olacak. Sonra uygulama içi satın alma gibi bir saçmalığı olmayacak. Futbol oyunu mu oynuyorum başka bir şey mi belli değil. Wild Blood yükleyeceğim şimdi.

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Mc4'ü bitirdim yeni. Roota gerek kalmadı. Pes'i oynamam için önce adam gibi lisanslı takımlar olacak. Sonra uygulama içi satın alma gibi bir saçmalığı olmayacak. Futbol oyunu mu oynuyorum başka bir şey mi belli değil. Wild Blood yükleyeceğim şimdi.
MC 4 nasıl güzel mi ? Play Store'da çok pahalı bildiğiniz bir site varmı MC 4'ü indirebiliceğim

• Beğen
Tepkiler: AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
MC 4 nasıl güzel mi ? Play Store'da çok pahalı bildiğiniz bir site varmı MC 4'ü indirebiliceğim
O biraz şans işi ben çalışan nerde bulursam onu kuruyorum. Mc4 Gameloft'un Nova 3'ten önce yaptığı en son ve en iyi fps oyunu. Mobilde. Sonra bozdular zaten. 2 gb lik boyutu var çok güzel bir oyun.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S7'de yağ gibi akiyo spiker tuş kontrolu grafik online oyunda tek donma yok Attığım gölü bile paylaştım :D tek sıkıntı tr takımlarında bir BJK var GS ve FB de olsa bide tr dil olsa on numara abartılacak gerçek parayla satın alınan hiç bir uygulama içi satın alma görmedim hiç yok denecek kadar

Son düzenleme:
  • Beğen

hasanbaglan2006

Üye
Tuş var siz bulamıyor saniz beceremedim diyin arkadaşlar

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Oyun tuşları var, simule oyunu oynamayın oda tuşlar gözükmez, takımlar kendi oynar, bende ilk başta yok demiştim lakin farklı bir yere giriyormuşum. Oyunda sanal tuşlar vardır herkese duyurulur.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Oyunun girişinde zaten soruyor iki seçenek var biri touch diğeri gamepad joystick kontrol

• Beğen
Tepkiler: AIS ve ibrahimbüyükdemir
SHS

SHS

Üye
telefonda en çok oynadığım oyun, Mesut'u da aldık iyi gidiyoz :)

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir ve AIS

Üst Alt